Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen tanácsokat adnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tanácsokat adnátok egy huszonéves srácnak, aki komoly lányra vágyik?

Figyelt kérdés
A komoly alatt nem azt értem, hogy nem lép félre, hanem személyiség terén is komoly gondolkodású, érett felnőtt. Kétlem, hogy van fix hely, de van valakinek valami bevált módszere, tanácsa? Vagy amíg nem találok idősebbként ilyen lányt, addig érjem be a lazább kapcsolatokkal?
2018. júl. 4. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék.
2018. júl. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Próbálkozzon egy másik országban vagy esetleg egy másik bolygón. :D
2018. júl. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Keress egy nőt laza kapcsolatra és addig baxad, míg meg nem komolyodik. :D F
2018. júl. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Eddig nem túl bizalomgerjesztőek a válaszok. :/
2018. júl. 5. 01:13
 5/9 anonim ***** válasza:

Huszinev elejen meg ne varj ilyet, inkabb a vege fele.


Rolam azt mondjak, hogy komoly gondolkodasu vagyok,vannak terveim a jovore, amik jol alakulnak, viszont az a baj, hogy meg szeretek bulizni, osszeroffeni a haverokkal, elharni mindenfele.


Eloszor azt kellene tisztaznod, hogy te olyan kapcsolatot akarsz, ahol az lesz a program, hogy mindent kettesben, segititek egymast, vagy meg elhet a fenti resz is benne.


Mert nagyon nem mindegy a ketto. Tolem nem egyszer vartak volna el, hogyha munka utan o pentek este otthon van, en se bulikazni menjek, hanem bujjak oda hozza stb. Na de havonta egyszer se lehet kihagyni? :D

2018. júl. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mit értesz komoly, érett gondolkodás alatt?

De egyébként elég egyszerű: fordulj meg olyan helyeken, ahová szerinted egy ilyen lánynak járnia kéne.

2018. júl. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%

Legyen olyan, amilyet vár. Komoly nőnek tartom magam, nem szeretem a hasztalan időtöltést. Ha egy fiú okos (nem lexikális tudás terén, hanem elsősorban tájékozott, nyitott, könnyen megért dolgokat, ráérez, ki tud következtetni dolgokat, szóval értelmes), akkor lehet vele beszélgetni és valószínűleg következetes is.


Nálam legalábbis a következetlenségével, a megbízhatatlanságával és azzal tudja valaki magát nagyon elvágni, ha úgy érzem magam mellette, hogy mennék már haza, mert ezer érdekesebb elfoglaltságom lenne. Egy (elnézést) kölyökkel nem érzem jól magam és könnyen elunom magam, elkezdek bambulni, mialatt vele vagyok, elkezdem kicsit "alábecsülni" azt az embert, akivel nem érzem úgy, hogy a számomra érdekes színvonalon tudok kommunikálni gügyögés helyett. Sokat randiztam, mire lett párkapcsolatom, a randijaim többsége így telt. Iszonyatosan untam, ahogy az online csevegéseket is az idétlen sablonokkal meg az "elhívom randira egy héttel későbbre és addig nem írok rá" módival és a többi hülye játszmával.


Komoly nő nem játszmázik és nem is viseli el. Sem azt, hogy hülyének nézzék vagy elkényelmesedjenek mellette, igénytelen, felületes "ismerkedést" folytatva, tele formalitással és tabukkal. Ez van.

2018. júl. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik hogy egy cipőben járunk. Én csak azt tudom neked mondani hogy ne add fel és keress tovább! A remény hal meg utóljára.


Ezt teszem én is :) És mikor rosszabb napom van és elkeseredem akkor jók a fuckboyok. XD


Nézz szét társkeresőkön, facebook csoportokban meg ilyen helyeken.


Sok sikert!


21n

2018. júl. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#5: Szerintem a buli nem gond, mindenkinek jár a kikapcsolódás és kapcsolatban is jó, ha hagynak a felek egymásnak teret. Engem nem zavar, ha egy lány elmegy a barátnőivel bulizni vagy ilyesmi. Buli terén inkább a viselkedés szokott problémás lenni. Azért, ha valaki bulizik, ne mások hozzák haza öntudatlanul, széthányva magát. Másrészről, ha én is elmegyek a haverokkal sörözni, ne legyen féltékenykedés, mert felesleges.

Az összebújás jó, de egymás nyakára komoly kapcsolatban szerintem nem kell menni. Nálam is volt olyan, hogy vizsgaidőszak volt, belehúztam, az akkori barátnőm viszont problémát csinált a dologból és nem értette meg, hogy a tanulásra kellett koncentrálnom.

Szóval ilyen buli-szabad tér-kapcsolat terén kell valami egyensúly. Komolyság terén pont azt hiányolom, hogy sokan (ahogy látom, mindkét nemből), akaratosak és a saját kedvük szerint billegnek ide vagy oda, a másikkal nem törődve.


#6: Pl. a fentiek, de ezen kívül tudjunk egymásra számítani, ne legyen hiszti, érzelmi játszadozás, legyen rendben az énkép és az önértékelés. Szóval, ne azt érezzem, hogy ép egy tinilányt kell helyreraknom lelkileg, aki még egy aranyhalra sem lenne képes vigyázni.

Próbálkoztam egyetemmel és könyvtárral. Nem olyan kategóriájú lányokba botlottam, amilyeneket vártam.


#7: Így leírva, ilyesmire is gondolok. Kicsit elfogadóbb vagyok, mert nekem is van egy bizonyos szintű gyerekes énem és szerintem fontos, hogy ne fásuljon be az ember, de a következetlenség engem is kikerget a világból. Túl gyakran futok olyanba, hogy teljesen egyszerű dolgokat is mások szájába kell rágni, mire felfogják. Ez pedig nagyon megtudja akasztani a komolyabb kommunikációt.


#8: Hasonló a helyzetem, nálam is játszik pár lazább kapcsolat, de jól esne fiatalon pár komolyabb pillanat is a mostani időszakomban.

Társkeresőktől parázok. Rengeteg rosszat hallottam róluk és nincs kedvem ahhoz, hogy valakire napokat pazaroljak, aztán újra és újra hasonlóan off kategóriába fussak. Tindert meg a húspiaci szintje miatt inkább szexre tartom alkalmasnak. Facebook csoportban már volt, hogy találtam lányt, akivel együtt is voltam egy ideig. Kicsit azt érzem, hogy a face csoportok színvonala is (talán a politikai helyzet miatt) zuhant.

Köszi a biztatást! :)

2018. júl. 8. 02:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!