Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak valóban jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak valóban jobban értékelnek egy olyan nőt, aki nagyon megválogatja a szexpartnereit?

Figyelt kérdés

Puszta kíváncsiságból írtam ki a kérdést, hogy ez csak egy elterjedt tévhit-e, vagy tényleg így van.


Én személy szerint 4 sráccal voltam eddig együtt, én nem érzem soknak, de érdekelne, hogy mások szerint mi számít még erkölcsösnek.


22N


2018. júl. 10. 19:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%
Nem. Olyan nőt értékelek jobban, aki értelmes, korrekt, jó vele. Lehetett akár 1000 férfival is, lehetett prosti is, ha korrekt velem, akkor kell nekem.
2018. júl. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
4%
legjobb ha előttem és utánnam is O partnere van
2018. júl. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
49%
Ha engem választ mint férfit,jobban értékelem.
2018. júl. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
3: Ezt hogy érted? A személyiségedre gondolsz?
2018. júl. 10. 19:54
 5/17 anonim ***** válasza:
86%

Én jobban értékelem. Ha előtte már egy rakás férfi járt benne, akkor lehet akármilyen szép, kedves, MEGBÍZHATÓ, rendes stb. valahogy mégis sokat csökken a szememben ahhoz képest, mintha csak néhány férfival feküdt volna le, akiket alaposan megismert előtte. Ez van.


Egyébként a 4 srác szerintem teljesen normális a te korodban.


29/F

2018. júl. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Igen személyiségre értem,a normálisabb férfiak nevében szóltam. Nem mindenki megy a farka után.
2018. júl. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 próbálokkedveslenni ***** válasza:
52%

Attól függ, hogy a 4 srác milyen módon akadt beléd. A számok alapjáraton semmit nem számítanak.

Egyáltalán nem zavar, ha értelmes fiatal (szingli) nőként szexelsz általad ismert (szingli) férfiakkal.


Viszont ha vadidegennel fekszel le, az nálam kuka kategória, mert felelőtlenségnek tartom. Nem szeretem az STD-ket. Felelőtlen emberekre pedig nem bízom az egészségemet.


Továbbá hiába ismered az illetőt, ha ő olyan típus, aki bárkit bárhol. Számomra ez szintén a felelőtlenség kategória.


Az utolsó kizáró tényező pedig az lenne, ha lett volna abortuszod...ami szintén felelőtlenség.


Szóval lehet 100 partnered is felőlem, ha nem vagy/voltál... leírtam már 4x...

2018. júl. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
62%
Utolsó, egy kérdés, csak hogy tisztán lássunk: ha az egyik partnerrel együtt voltak és elszakadt a gumi, de mondjuk 18 évesen érettségi után még nem akartak gyereket és elvetette, akkor szerinted felelőtlen? De gondolom akkor is, ha megszülte az anyjáék nyakára....tehát ha valakinél egyszer elszakadt a gumi annak annyi?
2018. júl. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
2 hosszabb kapcsolat volt, egy csak 3 hónapos, egy meg egy barátom volt, akitől én többet akartam volna, ő viszont, mint kiderült, nem.
2018. júl. 10. 20:11
 10/17 próbálokkedveslenni ***** válasza:
70%

#8 - ha elszakadt a gumi, akkor elhúznak gyorsan orvoshoz 72 órás tablettáért. Nem pedig "jajj hátha nem történt baj".

Kötekedés helyett tessék gondolkozni legközelebb...

2018. júl. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!