Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak szerintem vannak a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem vannak a mai nőknek szürreálisan magas elvárásaik a férfiakkal szemben?

Figyelt kérdés
Az egyik ilyen, hogy a pasi 30 évesen ne lakjon otthon.Itt pl a nők azt felejtik el, hogy egy pasinak akinek nincs párja az a gazdasági tényezőktől is függ.A bank nem ad puszira hitelt senkinek, hanem évekig gyűjteni kell a pénzt.Ez régen úgy működött, hogy adott volt egy pár, és együtt alapozták meg a jövőjüket, a mai csajok többsége meg elvárja, hogy egy férfinak 30 évesen saját háza legyen. Viszont én itt felteszem a kérdést!Ha a férfiakkal szemben elvárás, hogy legyen egy házuk, akkor a nőknél miért nem az?Elvileg egyenjogúság van, lépten nyomon ezt hangoztatják a nők.
2018. júl. 18. 07:44
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
99%
Szürreális elvárások szerintem a dadaizmus miatt vannak.
2018. júl. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
94%

a legtöbb nőnek csak egy saját albérlet a "szürreális" elvárása.


mint ahogy a 30 éves nők többsége is külön él a szüleitől, legalábbis az én köreimben.

2018. júl. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
98%

"Ha a férfiakkal szemben elvárás, hogy legyen egy házuk, akkor a nőknél miért nem az?"


Akkor várd el te is. Mi tart vissza?

2018. júl. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
60%

"a legtöbb nőnek csak egy saját albérlet a "szürreális" elvárása."


Aha, igen, csak egy átlagfizetéssel ha albérletbe költözöl, akkor soha az életben nem jutsz ki onnan, ördögi körbe kerülsz, és soha az életben nem lesz saját lakásod.

2018. júl. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A kérdező kommentje:
És én egy csaj miatt kötözzek albérletbe ami soha se lesz az enyém, és másnak a zsebét tömjem vele?Akkor eztán a saját lakásról is lemondhatok, mert a mai albérlet árak mellett nem lehet spórolni.
2018. júl. 18. 07:54
 6/53 anonim ***** válasza:
91%
egyedül nem is. de két albérletes már el tudja kezdeni a közös életét, akár egy harmadik albiban, és onnan szépen tovább...
2018. júl. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
73%
akkor megvan a megoldás: maradj egyedül örökre, anyuék nyakán.
2018. júl. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
80%

Magamhoz mértem az elvárásaimat, mert ezen a szinten keresgélek, az, hogy vannak, akik ennek nem felelnek meg, csak azt jelenti, hogy a nem megfelelőket már eleve ki tudom szórni.


Mellesleg apám már huszonévesen külön élt a szüleitől, igaz, munkásszállón, de nem az anyja mosta rá a szaros gatyát...

2018. júl. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
55%

"akkor megvan a megoldás: maradj egyedül örökre, anyuék nyakán."


Hát képzeld, inkább maradok még 2-3 évet a szüleimmel, félreteszek és veszek egy lakást, mint hogy 10-20 évig albérletben éljek csak azért, hogy egy nőnek megfeleljek. Gondolkodás forever!

2018. júl. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 A kérdező kommentje:
Oké értem... akkor jelentkezzen az a nő aki egyedül van, és rendelkezik házzal hitelt nélkül.
2018. júl. 18. 08:01
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!