Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A ronda/nem vonzó pasi definíc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ronda/nem vonzó pasi definíciójába bele tartozik az alacsonyság is vagy az teljesen más megítélés alá tartozik?

Figyelt kérdés
Ugye a csúnya arcon kívül a másik nagyon jellemző panaszáradat itt a gyk-n az alacsonyságból fakad. De a nők olvasatában ez, hogy jelenik meg? Ha valakire azt mondják, hogy ronda vagy nem vonzó, akkor abban a magasság is egyértelműen közrejátszik? Vagy lehetséges, hogy egy helyes/jóképű, de kisfiús alkatú srácra azt mondja a legtöbb lány, hogy "De jól néz ki ez a fiú, kár, hogy nem nagyobb darab/magasabb"?

2018. júl. 19. 11:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem tartozik bele.
2018. júl. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem se tartozik bele. Kb annyit problémáztok a magasságon mint a farok méreten...
2018. júl. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem szoktam ezekhez a magasság problémákhoz válaszolni de már unom hogy majd nem minden egyes nap valakk vagy ugyan az nem tudom de folyton a magasságával van megáldva. Nem azon múlik hogy jó pasi vagy e vagy sem. Tetszett nekem kis növésű pasi csak én nem neki.
2018. júl. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem, a magasság kérdés teljesen más kategória.
2018. júl. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Aki nálam alacsonyabb, ahhoz nem tudok vonzódni (mondjuk én 156 centi vagyok, szóval nem sok embert zárok így ki :D), de rondának nem tartom. Van egy csomó ember, aki objektíven nézve tök szép, de nem vonzódom hozzá (pl. az összes ilyen hű, de kigyúrt latinos macsós fazon is ez a kategória nekem... olyan, mint egy szépen megmunkált szobor: szép, látszik benne a munka, de otthonra nem kéne).

Amúgy a vonzalom nálam úgy van, hogy van vagy, vagy nincs, ha nincs, nem kezdem nézni az okait meg hogy min kellene változtatnia. Mondjuk nálam sztem leginkább a kisugárzáson buknak el emberek, nem az ilyen apró-cseprő fizikai tulajdonságokon.

2018. júl. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az alacsonyság önmagában nem kizáró ok, kivéve ha tőled magasabb nőknél próbàlkozol.
2018. júl. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Más megítélés alá esik. Elhanyagolható szempont.
2018. júl. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Van amelyik nőnek nem szempont és van olyan nő, amelyik nem tartja férfinak.
2018. júl. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Imádom ezt :DDDDD

"elhanyagolható" "teljesen mindegy"

oké, tény hogy lehet egy srác alacsonyan is szexi, de attól még az negatív tulajdonság, ez tény.

és ezt nem csak én mondom, hanem a csajok is https://www.youtube.com/watch?v=nwilqASK5c0&t=201s

2018. júl. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A kérdés nem az volt, hogy negatív tulajdonság-e, hanem hogy rondaság-e. Az alacsonyság nem rondaság, hogy hátrány-e, az más kérdés.
2018. júl. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!