Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék kiverni valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék kiverni valakit a fejemből?

Figyelt kérdés

Már 2 éve nem sikerül... De szerelem az sosem lesz köztünk, mert ő egy bizonyos szintnél nem érez többet. Viszont senki olyannal nem találkozom, aki le tudná őt körözni, olyan értelemben, hogy ugyanennyire megőrjítene.


Pedig egy időben sokat próbáltam ismerkedni is, de már totálisan elment a kedvem tőle, random emberekkel pedig nem találkozom, mivel nem járok társaságba, utcán pedig nem szoktak leszólítani, leszámítva néha 1-2 füttyögő munkást vagy alkoholistát, maximum szemezés van, de semmi több.


Nő vagyok egyébként.


2018. júl. 19. 14:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Miért milyen volt az,akibe te beleszerettél?
2018. júl. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Gondold végig, egész hátralévő életedben szívatni akarod-e magad. Ha nem, akkor veszel egy nagy levegőt, és megpróbálsz továbblépni.
2018. júl. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van egy ilyen fiú az életemben. Hónapok teltek el, hogy már nem beszélünk, és egyszer találkoztunk csak, de soha senki nem fogott meg ennyire és hiába ismerkedek olyanokkal, akik szimpik, senki nem körözi le. Tenni nem tudsz semmit...csak remélni, hogy jön majd valaki, aki elfelejteti.
2018. júl. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nyilván mindenkinek más tetszik, de ő annyira egyedi, az egész személyisége meg a viselkedése, és külsőre is nagyon vonzó, de nem lehet közel kerülni hozzá, mert nem szerelmes belém.
2018. júl. 19. 14:24
 5/14 anonim ***** válasza:
Kérdező:Hogy egyedi mivel nyilvánul meg?
2018. júl. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szarügy. De pontosan hogy érted, hogy egy bizonyos szintnél nem érez többet, egyáltalán milyen szintre jutottatok el? Van köztetek valami kapcsolatféleség, vagy csak ábrándozol róla?
2018. júl. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Egyszerűen ne foglalkozz vele, próbálj meg mással foglalkozni. Ha eszedbe jut tereld el a gondolataidat. Ismerkedj lazán, akár neten is. Hátha valaki szimpatikus lesz.


Én is hasonló cipőben járok, csak férfi vagyok. Úgy érzem végre ráléptem a "gyógyulás" útjára! :)

2018. júl. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, így próbálod megtalálni azokat a férfiakat itt akiknek hasonló helyzetben voltak ill. egy bizonyos személy miatt:)

Nem szép dolog, egyenesen galád:)

2018. júl. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

5: Az egyedit úgy értem, hogy nem találkoztam még ilyen felfogású emberrel. A legtöbben ugyanis iszonyat kiábrándítóan viselkednek. Eddig még mindenkiben csalódtam.


6: Csókig meg szexig eljutottunk, és kedvel is, tehát még csak azt sem lehet mondani, hogy sima szex volt, de tisztában vagyok vele, hogy a rózsaszín ködöt nem lehet kicsikarni senkiből.

Most épp nem beszélünk, bár én akarnék.

2018. júl. 19. 15:14
 10/14 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok jobb helyzetben, pedig én még el is járok otthonról, rendezvényre, társaságba, mégis annyi a problémás, vagy nem hozzám illő... Akivel meg működne, az vagy foglalt, vagy nincs sehol.

Szóval nekem sincs használható ötletem. Türelem, és élj úgy, ahogy jól érzed magad. :-)

2018. júl. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!