Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Belőlem miért hiányzik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belőlem miért hiányzik a romantika?

Figyelt kérdés

Az a vicc, hogy nő vagyok, és folyton érzelmes férfiakat ismerek meg a környezetemben, és már kezdem egy kicsit kínosan érezni magamat.


Érzéseim nekem is vannak, de eléggé háttérbe szorulnak, mert fontosabb számomra a szexualitás, a jó beszélgetések, a közös programok, és valami miatt nem vágyom arra, hogy folyton összebújjak a másikkal, egyenesen rosszul leszek a szerelmes filmektől, csomó mindent nyálasnak és giccsesnek találok, nem szeretek együtt aludni sem, ráadásul a szexhez sem kell szerelmesnek lennem, elég egy erősebb vonzalom is, bár önmagában a jó külső nem elég.


Kevés partnerem volt eddig, de velük sem nagyon működött az összhang ilyen téren.

Nem azt várom, hogy a másik tojjon rám, meg meg se hallgasson, semmi ilyesmire nem gondolok, de nem ismerek senkit, aki egy kicsit racionálisabban állna ehhez.


2018. júl. 19. 15:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Pedig szerintem nem lenne nehéz neked pasit találni. Hány éves vagy?
2018. júl. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Gondolom genetikailag kicsit férfiasabb nő vagy, mint pl a leszbik.
2018. júl. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem, imádom a csinos, szexi ruhákat, nőiesen öltözöm.
2018. júl. 19. 15:37
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a pasis alkat a lelkiekre értendő nem a preferált ruhatáradra -.-
2018. júl. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok,racionálisabb,de nem érzelem mentes,néha jó bujni is igen, de nem lételemem,főleg h én is rosszul vagyok a tul rózsaszín nyálas dolgoktol, azok általábon túljátszottak,megjátszottak,és mindig a tul cuki párokrol derülnek ki csunya dolgok.. Férjemmel szerencsére egymásra hangolodtunk. Te is meg fogod találni a társasadat.
2018. júl. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Az érzelmi intelligenciád valószínűleg egy kicsit furcsán fejlődött, az okát nem tudom természetesen, te talán igen.
2018. júl. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az érzelmi ingerküszöb nem egyenlő a romantikussággal.


Meglátásom szerint a romantika nem egy tulajdonság(tehát nem hiányozhat belőled), hanem egy átélt hangulat, amiben 2 kompatibilis(ez a kulcsszó) ember komponens/ok, és az érzés eredmény/okozat.


Tehát mindenki számára megélhető a megfelelő partnerrel.

2018. júl. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
37%

3: Tudod te hany noiesen oltozott tornatanarom volt, aki csinos, szexi nonek hitte magat? Pedig inkabb hasonlitottak egy tankra belsoleg, akarmilyen gyonyoru testuk is volt. A te noiessegedrol max egy kivulallo nyilatkozhatna, aki nem elfogult.

Pl a haj sokat elarul. Hogy hordod? Hosszu, es kibontva? A tankok szorosan osszefogott copfban, vagy rovid hajjal jarnak.

2018. júl. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem szeretem összefogni, azt szeretem, ha hullámos vagy laza. És az utcán is nagyon sokan megnéznek. Csak valami miatt nem olyan vagyok, mint szerintem kellene lennem.
2018. júl. 19. 15:55
 10/12 anonim ***** válasza:
69%
68? os,tehát az összes rövid haju copfos szerinted leszbi,elárulom lehet vki dögoös igazi nő rövid hajjal.. Imádom mikor egyesek beskatulyáznak másokat frizura alapján..
2018. júl. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!