Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mitévő legyek, érdemes lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek, érdemes lenne leszólítanom?

Figyelt kérdés
Sziasztok, van egy lány a buszon, akire fel szoktam figyelni. Munkába hazafelé láttam 1 hónapja, talán kísérte a hugát suliba, majd nyárimelózni odajött a cégünkhöz, így minden reggel látom a buszon és hazafelé is. Általában a tőlünk következő megállóban szokott felszállni. Eszméletlenül az ideálom, sötét hajú, nem agyonsminkelt, eléggé kicsi(magasságilag, nem félreérteni. :D) és valószínűleg a zenei stílusunk is megegyezik, az öltözkedése alapján ezt vettem le. Már szólítottam le lányt buszmegállóban, de most valamiért izgulok. Ha ciki, ha nem, még nem volt párkapcsolatom, lehetett volna, de folyton elfutottam előle, sajnos önértékelési problémáim vannak. Félek a visszautasítástól, de tudom, hogy semmivel nem leszek hátrébb ha rákérdezek, többször összetekintettünk már, de én folyton elkaptam a fejem, mint egy 12 éves.

2018. júl. 19. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Meg is válaszoltad a saját kérdésed. Veszíteni valód nincs. Max nemet mond.
2018. júl. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen.

S az önmagadon is dolgoznod kell, fejleszd az önbizalmadat.

Ha ez a lány visszautasít, akkor se törj rommá...

2018. júl. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen,az én kisebbik fiam is a buszon szurta ki a lányt,facen megkereste kitartoan,bejött azota is együtt vannak. Nincs veszteni valod,ha nem teszed lehet bánni fogod később.
2018. júl. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!