Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, mi a véleményetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Amit rólam tudni kell, egyedülálló,szerintem átlagos nő vagyok. Baráti társaságban én általában a férfiakkal találom meg a hangsúlyt, szeretem a vicceiket, sokkal jobban lehet velük szórakozni, mint a nőkkel,és sokkal jobb a humoruk! Ha házibuli van, a nők kártyáznak, a férfiak meg az udvaron sztorizgatnak, én inkább velük vagyok. De az a problémám, hogy annak ellenére, hogy semmi jelét nem adom nekik, hogy szeretnék bárkitől is bármit (hiszen van párjuk), azt hiszik hogy bármit megtehetnek. Megfogják a fenekem, a fülembe suttognak hogy ezt meg azt csinálnák velem. Legszívesebben ordítanék ilyenkor, hogy a párjuk is megtudja,miket művelnek. Velem van a gond? Mit csináljak, hogy ne viselkedjenek így?
2018. júl. 19. 21:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem egy pofonból majd megértik,ha a szép szóból nem értenek.
2018. júl. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Ezt jobb lenne tisztázni velük.
2018. júl. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
59%
Azzal, hogy keresed a társaságukat, és inkább velük lógsz, kicsit könnyűvérű benyomást keltesz bennük, akit könnyen meg lehet kapni. Maradj tartózkodóbb, és maradj inkább a kevésbé humoros nőkkel, ha nem akarod, hogy szexuális tárgyként kezeljenek. Vagy keress intelligensebb társaságot.
2018. júl. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Pofon kizárt, még sosem adtam, nem is fogok! Valóban tisztázni kellene, de mivel általában alkohol befolyása alatt vannak ilyenkor, inkább rájuk hagyom, mert nehogy még azt is félreértsék. Marad az, hogy kerülöm őket, legfeljebb megtanulok kártyázni :)
2018. júl. 19. 21:36
 5/16 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem túl proli társaságban mászkálsz. Normális helyen az ilyen nőt a férfiak megbecsülik nem letapizzák.


F

2018. júl. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Vonzod a hülyéket.
2018. júl. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
96%

Na jó, hát nehogy már attól legyen könnyűvérű (vagy tűnjön annak) valaki, hogy szóba mer állni azokkal is, akiknek farkuk van.:D Teljesen nonszensz.

Szólj rájuk nyugodtan, ha nem bírnak magukkal, ki is oszthatod őket, ha más nem segít. Egy idő után felfogják, hogy nem kefélni akarsz velük.

2018. júl. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
Kis madár lelked van, de most ideje sasként viselkedned.
2018. júl. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos azt vettem észre egyébként, hogy tök kedves, meg aranyos, közvetlen vagyok mindenkivel, és ezt sokan félreértik.Ezen kellene változtatnom, csak akkor az már nem én lennék.. Na mindegy, majd legközelebb igyekszem odamondani a magamét.Mégegyszer köszönöm a hozzászólásokat!
2018. júl. 19. 21:52
 10/16 anonim ***** válasza:
92%

3-nak van igaza.

Gyakorlatilag tálcán kínálod magad.

2018. júl. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!