Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ment tönkre valakinek a kapcsolata a túl sok munka miatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én mindig sokat tanultam,dolgoztam. Most is fontos nekem a munka,nemcsak pénzkereset.De sose éreztem, hogy az életem egyéb területeinek rovására megy érdemben. Most viszont elgondolkoztam, hogy belemenjek-e olyan kapcsolatba, ahol a férfi szinte folyton dolgozik. Orvos, a hivatásának él, ami nagyon tiszteletre méltó, de nem tudom, két elfoglalt embernek van-e értelme egymással kezdeni. Tapasztalatok érdekelnek pro és kontra.


2018. júl. 19. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az a jobbik variáció, ha mindketten sokat dolgoznak. Ha csak az egyik, a másik meg ezalatt szenved a magánytól, mellőzöttségtől, az sokkal rosszabb.
2018. júl. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Diavolino44 ***** válasza:
Az a baj, az ilyen dolgok szepen csendben valtoznak meg. En azt mondanam, hogy nincs ertelme, ha a kozosen eltoltott minosegi ido valamelyiktok szamara keves. Ha mindkettotoknek megfelel akkor mukodhet a dolog. Te valoszinu tudod, hogy mennyi.
2018. júl. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szóval az normális, hogy neked kevés az időd egy kapcsolatra, de a másik félnél már nem.


De ahogy írták így pont jó ha mindkét félnek ilyen az élete, mert akkor egyik fél sem szenved attól, hogy nem lehet eleget a másikkal.

2018. júl. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Igen,végülis a minőségi idő a lényeg és a hasonló igények. Szerintem ő nálam is durvábban nyomja,valószínű én lennék többet egyedül. Plusz egy orvosnak elég random az időbeosztása, én viszont nehezen viselem a váratlan helyzeteket. De ami legjobban aggaszt, hogy valószínűleg a házassága is emiatt a sok munka miatt ment tönkre. Bár nem mondta nyíltan, hogy emiatt vált el, de gyanítom.
2018. júl. 19. 22:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Valószínűbb az, hogy az egészségügyben szokásos módon felpróbálgatta ügyeletben a nővérkéket, és ez nem tetszett a feleségnek. Te ezt tudnád tolerálni? Mert szinte minden doki csinálja...
2018. júl. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Gondoltam erre is.Sok ilyen történetet hallani. Az ő esetében nem tartom túl valószínűnek. Bár nagyon kedvelik a kolléganői az tény. De nekem - egyelőre-úgy tűnik, csak a profizmusa miatt és amiatt, hogy jól tud együttműködni másokkal. Azért sem tartom valószínűnek a munkahelyi afférokat részéről, mert intézményvezető, így nagyon rosszul venné ki magát, ha a nővéreket dugná-szerintem.
2018. júl. 19. 22:37
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen.


Nem én akartam így, de a párom konkrétan ezért szakított velem. 12 órát tolt heti 6x és bántotta, hogy nem tud velem eleget lenni (és ez így számára nem egy normális kapcsolat, hogy csak aludni találkozunk), közben meg másra is alig volt ideje (magára, barátaira...).


Bevallom, én is sokat szomorkodtam miatta, hogy sosem találkozunk szinte és mikor igen, akkor is folyton fáradt, nem mehetünk nyaralni sehova, mert nincs szabi, csak évi 1 összefüggő hét kb... De bírtam volna mellette, mert szerettem. Van olyan viszont, akinek ennyi kontakt nem elég a maradáshoz.


Van, aki meg tudja érteni, feltéve, ha az együtt töltött idő így is minőségi és a másik érzi, hogy szereted. Én is azért maradtam és azért akartam vele lenni, mert mikor együtt voltunk, az maga volt a menyország, annyira figyelmes volt velem, annyi mindent elmondott, mindenbe be akart vonni, szeretgetett, folyton ölelgetett, ilyesmi.


Viszont fogtam ki olyat is, aki mellettem is a munkára gondolt és nyávogott, hogy neki haza kell mennie dolgozni, mert ha ma sem lesz meg a 110%, akkor nem tud majd aludni és az fontosabb neki, mint az, hogy velem mi van. Rajta látszott, hogy csak második helyen vagyok, míg a másiknál azért éreztem, hogy igyekszik és ragaszkodik hozzám.


Szóval eléggé ember -és kapcsolatfüggő.

2018. júl. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azt hiszem, tényleg az a kulcs, kinek mi elég. Én nem szeretem az "egymáson lógást", de itt talán nem is az idő mennyiségével lenne gond (az szerintem tolerálható lenne részemről), hanem a kiszámíthatatlan élettel. Illetve azzal, hogy egy ilyen ember mellett nem hiszem, hogy érezném, hogy fontos vagyok neki. Képes arra, hogy teljesen ingyen is ügyeljen, hetente többször, úgy, hogy nem is kellene neki. Minden nap addig marad, amíg van beteg, mindegy meddig tart a rendelés, simán kiad időpontot későbbre is. Plusz a vezetői feladatok, adminisztráció, társadalmi szerepvállalás. Ő ezt úgy tekint, mint valami világjobbító küldetést, ez mindennél fontosabb neki. A volt felesége külföldre költözött a gyerekeikkel, nekem nagyon furcsa, hogy ezt "simán" veszi. Persze az pozitív, hogy nem volt sárdobálás, de akkor is úgy tűnik, hogy nem prioritás számára a család. Nem hiszem, hogy egymást keressük. Talán ő senkit sem keres, ki tudja.
2018. júl. 21. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!