Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vagyok ennyire szerencsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire szerencsétlen? 🤔

Figyelt kérdés

hetek óta ismerkedek egy lánnyal, egy városban lakunk.

kezdett fura lenni, hogy mindig lemondja a találkozókat.

ma töltöttem le egy appot a telómra, amivel meg tudom nézni a rejtett képeket, mert nagyon gyanakodtam, miért nem látom azokat a képeket, amin meg van jelölve, és voala, egy srác csütörtökön rakott ki vele egy közös képet.

ráírtam a srácra, mer nem 1, és nem akrmilyen képeket láttam a profilján, de nem akarptam addig szemrehányást tenni a lánynak, amig nem tudom 100%-ig.

nos, kiderült, hogy együtt laknak és.már évek öta együtt vannak..

pedig már a beszélgetés legelején megkérdeztem tőle, hogy nyitott e az ismerkedésre, valamint azt is tagadta, hogy lenne valakije.

nagyon bírom a lányt és elkezdtem.l kötődni hozzá, de ezekután szó nélkül letiltottam, arra sem méltattam, hogy szembesítsem vele.

szerintetek jól tettem?

hogy tegyem magam túl ezen? túlságosan beleéltem magam :/

25/F



2018. júl. 22. 23:07
 1/5 A kérdező kommentje:
a hibákért elnézést, telóról írtam 😐
2018. júl. 22. 23:08
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem észre sem fogja venni, hogy letiltottad... Amúgy jól tetted. Mellesleg most a párjával is lehet vitáznak (kis káröröm)
2018. júl. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy kiderült a dolog. Keress mást!
2018. júl. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%
Jól tetted. Ez egy ócska ribi.
2018. júl. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jól tetted! Ne bánkodj miatta. Neked is hazudott volna ha összejöttök.
2018. júl. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!