Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehetséges őszinte, elvárásmen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges őszinte, elvárásmentes kapcsolatot kialakítani 45 felett egy nőnek?

Figyelt kérdés
Léteznek olyan férfiak, akik nem hazugságokra építenek, nem kizárólag ugródeszkának használják a nőket(odaköltözés, ingyen élés)? Minőségi együttlétek, kölcsönös tisztelet, alapvető értékrendek betartásával. Most őszintén? Élnek még ilyen férfiak?

2018. júl. 23. 12:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Kitartás:) Léteznek, csak rossz helyen keresgélsz:)
2018. júl. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
10%

" Minőségi együttlétek, kölcsönös tisztelet, alapvető értékrendek betartásával. Most őszintén? Élnek még ilyen férfiak?" --- neked is vannak elvárásaid, a pasinak meg ne legyenek?!

Kettős mérce fel van állítva nálad is....

2018. júl. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel így a kérdést, mert én ezeket tudom nyújtani.
2018. júl. 23. 12:56
 4/8 anonim ***** válasza:
5%
Elvárásmentes? Mármint, hogy neki ne legyenek feléd, de a tieid maradéktalanul teljesítse? Mert azt te sem gondolhatod komolyan, hogy neked nincsenek elvárásaid.
2018. júl. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Igen élnek még ilyen férfiak, de azok köztudottan nem túl népszerűek a nők körében, mert nem elég izgalmasak.
2018. júl. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy léteznek ilyen férfiak,nem is kevesen. A baj az hogy a nők átnéznek rajtuk mert nem elég megfelelő számukra.
2018. júl. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Fiatal korom ellenére sosem kaptam negatív jelzőt nőktől. Én nem szégyenlem azt amim van, teszek érte, hogy jobb legyen.


Csak sajnos, a hozzád hasonló nőknek (korban értem) nem kellek, ezt már többen is kijelentették. Egyhangúan és ugyan azt a szövegmintát, mintha összebeszéltek volna, hogy “Mi lenne 5-10 év múlva?” “Jön egy feszes bőrű, fiatal kiscsaj és elmar tőlem” “Mit szólna a családod?”

Ezekbe egy idő után bele lehet fáradni.

2018. júl. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Élnek, igen. Hidd el nekem, vannak ilyen férfiak.

Csak mi nők, nehezen vesszük észre. Sok előítéletet ráhúzunk a másikra. Én 43 évesen egy kisgyerekkel 5 év után találtam meg z igazit. Addig pedig kaptam a pofonokat. Aztán átírtam azt a bizonyos elvárás listát ( őszintén.. igen van listánk!) és megváltoztattam a hozzáállásomat. Már nem akartam megfelelni, önmagam akartam lenni, akinek tetszik tetszik alapon. Nem játszottam meg magam, nem mutattam másnak megam, elmondtam a sérelmeimet. és igen, a bugyit se vettem le még a 3. randin sem. És randiztam többször, megerősítem, sok férfi igenis udvariak, küzdeni akar egy nőért (most a 40+ korosztályról van szó) udvarolni akar, mert ezzel kap is. Tiszteletet, érzelmet, kedvességet és nem a bugyidban akar rögtön matatni, mert tudja, hogy így nagyobb esélye van rá. Én azt mondom igen, vannak, nem is kevesen. Meg kell becsülni őket.

2018. júl. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!