Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ábrándultatok ki azért valakib...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ábrándultatok ki azért valakiből ismerkedés során mert nem volt esztétikus 1 testrésze?

Figyelt kérdés
Pl 1 ferdén álló fog vagy ferde lábujj vagy nagy orr stb.
2018. júl. 25. 14:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%
Igen, bárki bármit mond, az esztétika mindenkinél jelen van, nyilván az egy szubjektív dolog, de létezik...
2018. júl. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem.
2018. júl. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Kicsi agy.
2018. júl. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Igen, az agya volt kiabándító.
2018. júl. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
17%
Igen. Szép és csinos volt a csaj, de repedezett volt a sarka. Nem szóltam egy szót sem, de ezen annyira megdöbbentem, hogy ez ki is ült az arcomra, és onnan kezdve már akadozott az ismerkedés, és igyekeztem mielőbb hazahúzni.
2018. júl. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Elég sok minden miatt ki lehet ábrándulni valakiből, ez mindenkinél mást jelent, egyéni ízlés kérdése. Engem általában nem a külső jegyek szoktak eltaszítani, de persze már előfordult ilyen is 1-2x.
2018. júl. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%
Van egy barátom, akinek a nő szemöldöke nem tetszett, ezek szerint ez a boldogság titka :))
2018. júl. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%

Nem.

Ha annyira durva, taszító, akkor még ismerkedés ELŐTT elrettent, már első pillantásra.... ami meg olyan eldugott, hogy nem szembetűnő pár találka után se, az meg miért zavarna?

2018. júl. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%

Ilyen külsőre irányuló dolgok miatt még nem ábrándultam ki senkiből, tisztában vagyok azzal, hogy senki sem tökéletes. Bárkin lehetne találni kisebb-nagyobb hibákat. Szóval szerintem ha valaki egy ilyen dolog miatt ábrándul ki, akkor annak nem is tetszett igazán a másik.

Persze ha valaki nem tisztálkodna rendszeresen meg hasonlók, akkor kiábrándulnék, de gondolom ez érthető.

2018. júl. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%

Fogak a maniam..

Akie nem szep, az nem erdekel.

2018. júl. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!