Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék kevésbé szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék kevésbé szép lányokkal ismerkedni? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Tudom, fura kérdés de meg magyarázom :D


Tisztában vagyok a "szintemmel", ennek megfelelően akarok keresgélni de nem igazán megy.. mindenki olyan szép 😂 emiatt nem merek kezdeményezni, mert úgy valok vele, nem vagyunk egy szinten külsőleg..


Nekem sose volt bajom a "csúnyább" lányokkal, mindig találtam bennük valami szépet.. őszintén szólva nagyon bánom, hogy gimiben mások véleményére adtam és emiatt számomra vonzó (haverok számára nem) lányokat hagytam ki, nem kezdeményeztem náluk pedig nekem tényleg tetszettek.. ésss ez most tök bizarr lesz de sokszor maszturbálás közben rájuk gondoltam és nem az osztály szépeire.. értitek mit akarok ebből kihozni? Mert én már nem :D



2018. aug. 7. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Hány éves vagy?
2018. aug. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Értem én, hogy mit akarsz. Felmész bármelyik társkeresőre, csomó nem szép nőt találsz. Persze már el se merik hinni, hogy van, akinek bejönnek, mert általában azt hallgatják, hogy a pasit leraztak a "fullos" nők és most beeri velük.
2018. aug. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

Gondolom 20 körül vagy. Járj el edzőterembe, oda is járnak lányok is.

És járj el bulizni. Valahol összejön valami, hidd el.

2018. aug. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Hát bocs, de ha valaki az ismerkedésnél úgy állna hozzám, hogy “tetszel, mert nem vagy annyira szép”, akkor elhánynám magam tõle.

Állíts fel más szempontokat, mert ez így nagyon gáz. Pl. tetszik a személyisége, viselkedése, értékrendje, különlegesnek látom, jófejnek tartom, stb.


Próbáld meg megfogalmazni, hogy mi tetszik egy lányon, mert ez így nagyon bénán hangzik, hogy az tetszik neked, hogy “csúnyább, kevésbé szép”.

Arról nem hallottál, hogy a szépség szubjektív? Ha tetszik neked valaki, akkor eleve szépnek ítéled, ez itt így nagyon hülyén hangzik.

2018. aug. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem akarok kötözködni, de ahol a túlságosan szép lányokat találod, ott biztosan találsz kevésbé szép lányokat is, A lényeg hogy menj olyan helyre, ahol tudsz ismerkedni, ahol folyamatosan vannak emberek nagyobb számban.
2018. aug. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csúnya lány mindenhol akad,nincsenek gócpontok ahol több van. A legfontosabb dolog hogy hazudd azt neki hogy szép és neked mennyire tetszik. Az őszinteséggel azonnal elásod magad a nők előtt.Vetíteni ,tenni a szépet ,kamuzni ez az egyetlen amivel meg tudsz hódítani nőket,mert nekik lételemük a hazugságban,az álomvilágban élés,az önmaguknak is hazudás ,és aki ezt kiszolgálja azzal vannak.
2018. aug. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az előttem szólónak.

Pont ezt az egyet nem szabad hazudni egy csúnya lánynak, hogy milyen szép. Ő tökéletesen tisztában van vele, hogy milyen. És egyből levágja, hogy csak kamuzol és dugni akarsz vele.

Abban teljesen igaza van, hogy a nőknek azt kell mondani amit hallani akarnak. De pont ez az, amit nem akarnak hallani. Inkább mást kell nekik hazudni. Milyen okos, milyen jó a személyisége stb.

2020. márc. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!