Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is irigylitek azokat akiknek bejött az élet és össze-vissza csajoznak?

Figyelt kérdés

Én őszintén nagyon irigylem őket. A barátaimat is. Most voltunk nyáron több fesztiválon is és meg se mondom hány csaj jött össze nekik. Az egyiknek még hármasban is két csaj. Pedig nem a top pasi egyik sem, skálán 10/6-ok kb. Nekem persze semmi sem sikerült, nem érdeklem a nőket. Én a visszajelzések alapján 10/2 lehetek kb. Rossz nézni hogy mennyi csinos, kedves csaj mászkál az utcákon de hiába is próbálkozom. Bár már túltettem magam rajta, nem hibáztatok senkit, csak egyszerűen irigy vagyok a barátaimra!

A “gyúrd ki magad” taktika sem jött be, azzal se értem semmit, csak megszerettem a sportot. A haverokra ugyanilyen testtel félistenként tapadnak a nők!


2018. aug. 8. 13:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
34%

Hmm...igen. Irigylem oket. Neha elgondolkodom, hogy vajon a szemelyisegem, a gének, a sors, a veletlen vagy isten akarata ez, vagy esetleg csak erre rendeltettem, erre a sorsra.

Elfogadtam, de nem lett konnyebb. Sarga szinben pompazik minden, irigy vagyok.

2018. aug. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%

Ne a haverjaiddal járj csajozni.

32/f

2018. aug. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
8%

1. Ne feszülj

2. Gyúrj tovább élvezd

3. Élj,nagykanállal majszold az életet

4. Épitsd a karriert egzisztenciát

5. Járj ilyen önismereti csoportba kérj segítséget(ebbe én is tudok segíteni)

2018. aug. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%

Kitalálom. A barátaid bátrabbak, magabiztosabbak, jobban elbeszélgetnek a lányokkal, viccesebbek, érdekesebbek, jófejek. Te ahhozképest unalmas vagy, nem tudsz beszélni a lányokkal, félénk vagy, vagy ilyen olyan személyiségi gondok.


A kinézet nem minden.

2018. aug. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%

Nem.

Semmi értéket nem ad az élethez, ha valaki össze-vissza kefél mindenkivel.

Egy megfelelő társ a fontos, akivel összeillünk, támogatjuk egymást, kitartunk egymás mellett.

Azokat csak megmosolygom, akik "össze-vissza csajoznak", nekik jut majd a nemibetegség és a keserű üres élet.

2018. aug. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%

Nem.


Én őszintén egyáltalán nem irigyelem őket. Soha nem voltam nagy csajozós és valószínűleg már nem is leszek az soha. A fesztiválos dolog pedig nagyon távol áll tőlem. Esélytelennek gondolom, hogy én annyira meg tudjak bízni egy teljesen idegen nőben, hogy arra kerüljön a sor, hogy az "ágyba" vagy a sátorba kössünk ki. Nem azt mondom ezzel, hogy kölcsönös szimpátia és vonzalom esetén nem történhetne meg simán az ilyesmi, de ettől számomra több kellene, mint 1-2 napos ismeretség, vagy annyi se.


A legtöbb esetben nem attól lesz valaki sikeresek és nem attól tud "meghódítani" egy lányt, hogy tökéletes modell teste van hanem, ha ezek mellé társul egy normális személyiség és kisugárzás is, bár nyilván vannak kivételek.


Nem hinném, hogy 2/10 lennél, mivel ahhoz nagyon nagyon csúnyán kellene kinézned..


"Rossz nézni hogy mennyi csinos, kedves csaj mászkál az utcákon de hiába is próbálkozom."


Mit takarnak konkrétan ezek a próbálkozások? Egyébként ne legyél irigy, mert attól jobb nem lesz, csak rosszabb. Egyébként rossz felfogás az, hogy csak azért sportolj, meg azért gyúrd ki magad, hogy valakinek majd ettől fogsz tetszeni.. Sportolni a saját egészségesért és a saját szórakoztatásodra kell, nem pedig más miatt. Véleményem szerint.


Egyébként az irigységre visszatérve, én sokkal inkább vagyok irigy olyanokra akik már húszon pár évesen megtalálták a társukat és évek óta együtt vannak és családalapításon gondolkoznak. Számomra ez sokkal többet jelentene, mint pár fesztiválon felszedett lány.

2018. aug. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%
Örülök, hogy nőnek születtem, és nem irigylek minden bárcás repedtsarkút, akit bárki megdönthet. Ti ebben mi szépet láttok?
2018. aug. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%
Nem, mert értelmetlen. Ha magaddal rendben vagy, akkor is szeretni fogod az életet, ha nem dugsz meg egy csajt sem. Ha nem vagy rendben magaddal, akkor az sem fog segíteni, ha százat megdugsz.
2018. aug. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
95%
Akinek bejött az élet, azt 1 ember szereti, de nagyon. Aki lukról lukra jár, az lelki sérült, nem szerencsés!
2018. aug. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%
Én a legőszintébb mondom, nem irigylem őket .. sosem viszonyítgatom magam másokhoz, a saját magam boldogságát saját magamban és önmagam által keresem... Ha úgy tetszik, saját magam mércéje vagyok.
2018. aug. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!