Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Előfordult már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már olyan, hogy bejött külsőre, de nem éreztétek, hogy összeillenétek?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi volt a konkrét oka?
2018. aug. 8. 22:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szinte mindig így érzem. :D Nem is nagyon találkoztam még olyan emberrel, aki tetszett külsőleg, és belsőleg is úgy gondoltam, hogy összeillenénk. Pedig a nők 80-90%-a tetszik külsőleg. Nem vagyok válogatós.
2018. aug. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%

Komoly kapcsolat esetén 90%-ban ez a helyzet. Ezért ragad meg a dolog alkalmi szinten.

Végeláthatatlanul lehetne sorolni az okokat, ami nem fogok megtenni.


Aki tényleg normális párt szeretne maga mellé, az bizony nagyon kevés embert enged át a végső rostán. Ettől a kiesett emberek nem lesznek rosszak, csak nem hozzám valóak.

2018. aug. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Rengetegszer.
2018. aug. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Csak és kizárólag ilyenekkel találkozom. Helyes, cuki, de semmi nem fog meg benne...
2018. aug. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem lehet az, hogy ti álltok hozzá szarul a dolgokhoz? :D Pl a szeretet teljes hiánya?
2018. aug. 8. 23:13
 6/14 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%

Nem. Egyszerűen amikor az ember tényleg párt és társat keres, nem pedig csak kapcsolatot, akkor igenis megszűri az embereket.


Nézz körül az ismerőseid körében és számold össze hány jó és hány rossz kapcsolat van.

Legtöbben már akkor összejönnek, hogy ne legyenek egyedül, ha 1-2 dolog stimmel közöttük.


Komoly kapcsolatnál nekem ez nem elég. Egyáltalán nem. Sokkal jobb egyedül (illetve alkalmi kapcsolatban), mint egy olyanban, ami negatív hatással van rám. Illetve ha nem is negatív hatással, de nem ad semmi pluszt az életemhez.

A jó kapcsolatok egy fontos tulajdonsága, hogy kibővítik az életedet. Új és jó dolgokat hoznak bele. Nem pedig stagnálás vagy neadjisten `beszűkítés` van jelen.


Amennyiben úgy érzem, hogy az adott nő nem adna hozzá az életemhez, akkor azzal nem illünk össze. (Itt egy másodpercig sincs szó az anyagiakról. Mielőtt még bárki is felhozná ezt.)

2018. aug. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ez mindenkivel előfordul. Az én esetemben utoljára az volt a gond, hogy bár nagyon odáig voltam a srácért, de végül bevallotta, hogy nem egy hűséges típus. :D
2018. aug. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Olyan, hogy minden stimmeljen nincs, csak a mesében és a filmeken vagy max. eljátsza neked valaki az életben jó pénzért. :D

Szerencsére egyedül vagyok és így is fogok megöregedni végtelen nyugalomban és békében. :) F

2018. aug. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem csak külsőre, belsőre is bejön... csak öreg vagyok hozzá, meg hétköznapi/átlagos, legalábbis szerinte...vagy, szerintem?... :) Illetve nekem is hétköznapinak tűnik, de lehet nem az?? Majd kiderül. Vagy nem... :)
2018. aug. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Rengetegszer volt ilyen. És nem hiszem, hogy azért, mert rosszul álltam volna hozzá a dolgokhoz.

Amikor elkezdesz valakivel ismerkedni, randizgatni, akkor az nyilván azért van, mert tetszik külsőre, meg az először látott néhány jellemvonása valahogy megfogott. Majd elkezded mélyebben megismerni, és akkor jössz rá, hogy amúgy baromira nem egy világban éltek.

Millió meg egy dolgon bukott már el ismerkedésem, kezdve attól, hogy full másképp gondolkodtunk, más volt a világnézetünk, jövőképünk, egészen addig, hogy a személyiségeink egyszerűen nem voltak kompatibilisek. Hiába tetszik valaki külsőre, ha egyszerűen képtelen vagyok vele együtt élni, akkor nem fogom magunkra kényszeríteni ezt az állapotot.

A szeretet hiánya egyébként ezekben az esetekben még segít is, nézd meg hány kapcsolatban vergődnek boldogtalan emberek, ahol teljesen mást akarnak, folyton veszekednek, nem jönnek ki jól, de nem válnak el útjaik, hogy magukhoz megfelelő társat keressenek, mert "hát szeretem". Elég csak ezt az oldalt böngészni.

2018. aug. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!