Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valakinek nincs semmilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek nincs semmilyen baráti társasága, akikkel együtt ismerkedhetne, az mondjon le arról, hogy valaha barátnője/felesége lesz?

Figyelt kérdés
Magyarul egy szórakozóhelyre/kocsmákba stb. nem járó férfi ne is gondolkozzon párkapcsolatban élésen, mert semmi esélye rá? A nőknek mindenképpen követelménye, hogy az illető férfinak legyenek haverjai/barátai stb.? Ha igen, ennek mi az oka? Miért tudnak jobban megbizni egy olyan férfiban, akinek van társasága? Miért kell a párkapcsolathoz ez, amikor a kettőnek semmi köze egymáshoz? Ha a rossz embereket vesszük példának, nagy részüknek vannak haverjai, mégis rossz emberek, szóval már csak emiatt is érthetetlen ez a követelmény.

2018. aug. 9. 21:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a kettőnek nincs köze egymáshoz

Szerintem sok nő örülne hogy nincs haveri tarsasagod mert így nem hanyagolod el a baratnod nincs vita hogy jajj te a haverokat választod a baratnod helyett

Lehet attól tartanak hogy akinek nincs haverja barátja betegesen ragaszkodó rá akar csimpaszkodik a parjara birtokolni akarja , ki akarja sajátítani ,minden idejét vele akarja tölteni és nem fogadja el hogy a párjának vannak barátai

Lehet ettől tartanak

2018. aug. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%

Annyira szánalmasak ezek a kérdések.

Nekem se volt soha nőként baráti társaságom, páromnak se mégis megtaláltuk egymást neten keresztül és 5 éve boldogok vagyunk együtt.

2018. aug. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%

Baráti társasággal nyilván egyszerűbb, főleg ha sok ismerőse van az embernek, de az se garancia semmire. Nekem pár barátom van, járunk kocsmába szórakozóhelyre, de attól még nem jönnek a nők maguktól.

Persze nyilván vonzó a nőknek, ha magas a szociális státuszod, a nőknek mindig jobban bejönnek a népszerű férfiak. Na meg nagyobb a merítés is. De lehet máshol is ismerkedni, ott a net, szórakozóhelyre elmehetsz egyedül is akár (én szoktam, bár csajozás téren eddig sok köszönet nem volt benne)

Akit meg megismersz, annál nem érnek össze úgy a szálak, hogy tudja, hogy nincsenek úgy baráti társaságod, nem kell reklámozni annyi, egymagad is le tudod venni a lábáról a csajt ha ügyes vagy. Anno volt barátnőmmel én úgy jöttem össze, hogy akkor még egy haverom se volt, de csak a kettőnk dolgára koncentráltam, nem mondtam hogy kik vannak meg kik nem ismerőseim.

2018. aug. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Előző jól mondja, nekem ez azért nem tetszik, mert a legtöbb ember olyan, hogy egyedül akármennyire is akar, nem megy el egy moziba, múzeumba, fagyizni, mert cikinek gondolja - nekem nem kell gyerekes férfi -, és csak sóhajtozva bámul ki az ablakon, hogy legyen egy csajszika, aki kísérgeti ide-oda.


Én mondjuk nem vagyok társasági ember, és nem szeretném, ha a párom haverjaival kéne lógnom, én tök jól elvagyok egyedül.

2018. aug. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Na én nekem meg éppen ma mondta egy lány, hogy olyannal nem jönne össze, akivel szórakozóhelyen ismerkedett meg. Mert az nem komoly neki. Mert aki szórakozni jár az nem lehet komoly. Akinek barátai vannak az nem komoly. Mondtam neki menjen templomba ismerkedni, erre ő, hogy nem ismerkedne templomban. Összeillenétek, de nem fogtok találkozni, mert se te se ő nem jár el sehova, ahol találkoznátok :D
2018. aug. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

Legtöbb nő örül annak ,ha nincsenek barátai a pasijának. Nem jár el kocsmázni ,balhézni , horgászni ,lógni (és titokban más nőkkel lenni)velük és csak rá koncentrál.


A határozott előnye a baráti társaságnak ott van, hogy lehet ismerkedni a haverok ismerős csajaival hugaival,nővéreivel Sztiflernek az anyukákkal :)) kolléganőivel stb . Ki lehet közvetíteni egymásnak nőket mintegy kerítőként. Sokszor így alakulnak ki kapcsolatok,hogy a Józsi szól az Annának ,hogy a Béla is jön a buliba aki amúgy facér és tök jó fej ezer éve ismeri stb ,Tehát úgymond felcopja a nő előtt a haverját és így egyből jó pontokkal indulhat. Közben ha tök ismeretlenül odaoldalogna a buszvégállomáson ugyanahhoz a nőhöz ugyanaz a Béla ,csúnyán el lenne küldve.

2018. aug. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem érted. Nem azért kellenek a barátok, hogy attól megbízhatóbb legyél, csomó lánynak is van két nagyon jó barátnője aztán kész. Rengeteg lány nem szeret bandázni, mert a lányok sem egyformák. Azért kellenek a barátok, mert ők teremtik meg a lehetőséget arra, hogy új embereket ismerj meg. Magyarul ők mutatnak be a lánynak. Pl. az ő barátnőjüknek van egy szingli barátnője, testvére és kitaláljátok, hogy csapatosan lementek egy napra a Balcsira. A barátod barátnője elhozza a testvérét és tádám, ott egy új lehetőség. Ha nincsenek barátaid nincs ez a lehetőség. Ez nem úgy követelmény, ahogyan te képzeled.

Az meg elég elkeserítő, ha szerinted a kocsmán és szórakozóhelyen kívül nincs más a világon. Úgy őszintén mégis hány ismerősöd talált párt egy kocsmában? Kérlek... Menj el egy hittantáborba, ott is vannak lányok, egyik sem lesz bulizós, kocsmázós. Ez sajnos egy ilyen bicikli, a lányok a többi ember között vannak. Fura lenne, ha nem így lenne. :)

2018. aug. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A kettőnek semmi köze egymàshoz. A férjemnek nincsenek közeli baràtai( nekem sem), van pàr haverja, de velük együtt talàlkozunk, mindenki a pàrjàval megy. Előttem se csajozott velük, ha talàlkoztak akkor beszélgettek, pc- n jàtszottak csoportosan, összeültek kàrtyàzni, tàrsasozni, biliàrdozni mentek, vagy bowlingozni...ilyenek. Mi ketten netes tàrskeresőn ismerkedtünk meg. Nekem aztàn édes mindegy volt, hogy vannak- e baràtai vagy sem. Az ő dolga. Èn pl nem igénylem igazàn , ezért közeli baràtaim nincsenek. Van pàr haver, évente 1-2 alkalommal összefutunk és neten tartjuk a kapcsolatot. Nekem ez bőven elég. Vannak sajàt elfoglaltsàgaim, hobbim, nem különösebben élvezem a nagy tàrsasàgot. 32/N, 29/F (8 éve együtt). A haverjainak is komolyabb, , 6-10 éves kapcsolata van.
2018. aug. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Finch-nek kellenek az anyukák.
2018. aug. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jogos,elírtam a viszonyokat :D
2018. aug. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!