Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi ritka/gyakori a magasab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ritka/gyakori a magasabb nő - alacsonyabb férfi felállás?

Figyelt kérdés
Ti el tudjátok képzelni magatokat valamelyik félként egy ilyen kapcsolatban?

2018. aug. 11. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon gyakori. 153 cm magas nő vagyok. Eleve csak jóval alacsonyabb férfiak érdekelnek.
2018. aug. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritka,én alig látok ilyet,50ből talán ha egy ilyen pár van. Alacsony pasi még alacsonyabb nőt keres magának.
2018. aug. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
3 ilyen házaspárt ismerek. Hogy ez statisztikailag mennyinek számít, nem tudom, mert elég nehéz felidézni, hogy hány párt ismerek összesen, így nem tudok viszonyítani. Azt mondanám, szórványos.
2018. aug. 12. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én anno voltam ilyen felállásban, amikor a barátnőm 15 cm-rel volt nálam magasabb.
2018. aug. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nem ismerek senkit, maximum olyanokat, akinél 1-2 centi lehet.

Nem tudnám elképzelni, hogy alacsonyabbal jöjjek össze. L

2018. aug. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!