Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A három luxus elegáns ruhamárk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A három luxus elegáns ruhamárkánál a ruhákra miért nem írják rá a márkát a ruházatra könnyen olvasható betűkkel látható helyre, ha akkor sokkal könnyebben lehetne velük csajozni?

Figyelt kérdés
2018. aug. 12. 11:58
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
100%
Ki az a gyászhuszár, aki ilyenekkel akar csajozni in the first place?
2018. aug. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 A kérdező kommentje:
Miért lenne gyászhuszár, attól hogy van pénze vagy sznoboskodik, csak nem telefonnal, mint a többiek?
2018. aug. 12. 12:04
 3/56 anonim ***** válasza:
100%

Mert ők nem a csajozást tartják fő szempontnak.


Mi ez a három? Csak három van?

2018. aug. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 A kérdező kommentje:
Egy luxus ruhamárka vásárlásának a csajozáson és a menősködésen kívül még mi haszna? Egy legújabb Apple telefont, vagy egy Apple laptopot sokan felismernek, de ha meg sem tudják mondani rólad hogy 20 ezres zakó van rajtad vagy 300 ezres, akkor mi értelme volt megvenni?
2018. aug. 12. 12:10
 5/56 anonim ***** válasza:
92%
Ezért kell rajtahagyni az árcédulát! Nemár hogy én tanítsalak baxod :D
2018. aug. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
76%

Az a csaj aki erre bukik, az rám ne akarjon bukni.

Egy nő, tőlem akarjon valamit, ne a rajtam lévő ruha márkájától. Első pár találkozást minden kép, valami kinai cuccba ejtem meg. A nőnek a márkás ruha a mérce, akkor mehet is.

2018. aug. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
100%

Mi ez a három márka?


Státusz. Mindennek, ami drága, a státusz a lényege. Vannak, akik jelzés nélkül is felismerik. A másik az exkluzivitás.

2018. aug. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 A kérdező kommentje:
Boss, Armani, Gucci. Illetve az Armani honlapján ha rákattintottam hogy clothing, hogy listázza a ruhákat, akkor nem is hozott be semmit, hibás lenne a honlapjuk?
2018. aug. 12. 12:16
 9/56 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan csajra vágysz, akinek ez a fontos, akkor meg is érdemled, ha egész életedben meg akarsz felelni, és ezt hajtod. Nem mindegy mi van rajtad?! Ne legyél szakadt, koszos, büdös, ezen felül a lényeg az összkép és a te személyed.

N

2018. aug. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
És csak ez a három van?
2018. aug. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!