Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A három luxus elegáns ruhamárk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A három luxus elegáns ruhamárkánál a ruhákra miért nem írják rá a márkát a ruházatra könnyen olvasható betűkkel látható helyre, ha akkor sokkal könnyebben lehetne velük csajozni?

Figyelt kérdés
2018. aug. 12. 11:58
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:

related

[link]

2018. aug. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 A kérdező kommentje:
Akkor pénzzel szánalmasabb csajozni, mint pénz nélkül? Meg egy telefontól hanyattesnek a csajok, amikor nemhogy a gazdagok, de fizikai munkások is hitelre megveszik, vagy cégesen megkapják? Gyerekek is új Iphonokkal járkálnak.
2018. aug. 12. 14:42
 33/56 anonim ***** válasza:
100%

Draga, a luxus ruhakon azert nincs nagy markajelzes, mert azokban a korokben, ahol megengedhetik maguknak az emberek, ott ciki, proli es szanalmas.


Az olcsobb termekeken van nagyobb logo, hogy a wannabe emberek villoghassanak a nehezen osszesporolt ruhaban.

2018. aug. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
93%

"Akkor pénzzel szánalmasabb csajozni, mint pénz nélkül?"

A pénzzel való csajozásnak nem a pénz nélküli csajozás az ellentéte. Az a szánalmas, hogy a pénzedre építed az egész csajozáod. Valószínűleg azért, hert te is nagyon jól tudod, hogy semmi más érték nincs benned (mellesleg ez a válaszaidból is látszik)

2018. aug. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:

En pl mar evek ota csak iphone-t veszek. Megbizhsto es kell a munkamhoz. Ha vkivel ismerkedek,elethetoseget cserelunk,amihez elo kell vennie a telojat. Eleg gaz,ha nem erkezik meg a gyorsuzi,amit kuldok.


A luxus cuccokat a stilusaril,alapanyagarol ,kidgozasarol felismerem.


En pl csak a fiu arcat es testet nezem es sza.rok a cuccaira. :D Kifejezetten irrit,ha vki felvag.


Eleg fura olvasni,amiket irtal,Kerdezo.


Szerintem inkabb sportoljal es egyel egeszsegesen,ha ronda vagy,szabasd at az arcod. Azzal sokkal tobbet ersz el.

N/35

2018. aug. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
100%

6 éves az iphone-om, négy éve vettem használtan.(iPhone 4s)

Két éve volt egy alkatrész-akksi csere(10ezer forintomba került)

Egy középkategórás okostelefon sem bírja eddig.

Páromnak BMWje van, már nagykorú. 2millióért vette, plusz ráköltött felet.

Lett egy kényelmes, igényes, jó fogyasztású (Dízel 4,5litert eszik százon)

A BMW alapvetően nem luxusautó, tulajdonképpen olyan a németeknek, mint nekünk a suzuki. Népautó.

Egy-két ribizlit el lehet kábítani, de a csendes többségben lévő nőknek ez inkább kínos.

2018. aug. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
25-ös válaszodból kiderül, hogy te tényleg nem érted a lényeget, hiába írkáljuk itt már órák óta! Most már kíváncsi volnék, hány éves vagy. Bár nem is lényeges, mert harminc, negyven évesen is csak a márkajelzésekre mennek, és azt hiszik, azzal mindenkit le lehet venni a lábukról. Igen, igaza van, aki azt írja, ez egy hülye felfogás, nem akarok prolit írni, mert nem akarok megsérteni senkit.
2018. aug. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
100%

37.-es vagyok, meg a sokadik.


Akkor írok neked egy saját példát, hogy felfogd, nem mindenki arra megy, milyen gazdag a párja-barátja. Elmentünk valahová, ez most mindegy. Mélygarázs, én előre mentem, mert a barátom tolta kifelé a bevásárlókocsit, hogy majd együtt bepakolunk. Én meg simán odaálltam egy teljesen másik autó mellé, mert még azt sem jegyeztem meg, milyen autója van. Pedig akkor már jóóó sokszor találkoztunk. Sötét zöld, sötét zöld, nálam egyre megy. Akkor kérdezi nevetve, hogy te meg mit álldogállsz ott? Erről ennyit.

Aláírom, hogy sok p.csa arra megy, kinek milye van, de ne kéne általánosítani.

Egyáltalán nem érdekelt, csak az, hogy nagyon-nagyon szerettem. Nem azért, amiért megdolgozott, hanem saját magáért.

Annyit még: ne a márkákban mérd a saját értékeidet, hanem az emberi tulajdonságaidban. Hidd el, sokaknál nagyobb sikered lesz!

2018. aug. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
100%

Autókból kb én is csak ennyit látok: piros, szürke, fehér, nagy, kicsi...

Ennyit arról, hogy mindenki a pénzre utazik.

30/nő

2018. aug. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 A kérdező kommentje:
És majd mindenkivel el is hiteted, hogy egy Trabantot nem tudsz megkülönböztetni egy Lamborghinitől?
2018. aug. 12. 20:53
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!