Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vagyok ilyen szerencsétl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen szerencsétlen ismerkedésben? :/

Figyelt kérdés

Interneten próbálok ismerkedni, de semmi sikerem nincsen. Van olyan lány aki néhány mondat után eltűnik, van olyan akivel már sokat irogattunk, aztán amikor mondom hogy jó lenne találkozni, akkor meg nem akar. És van olyan aki messze lakik ott pedig ez a gond.

Nagyon sok lánynál próbálkoztam és semmi. Kb fél éve próbálkozok, és senkivel nem találkoztam élőben. Miért vagyok ilyen szerencsétlen?:(

Lehet hogy hagyni kéne ezt az egészet, mert nem való hozzám barátnő?


Akik interneten próbálnak ismerkedni, Ti nektek nagyobb sikeretek van?


2018. aug. 15. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozni kell szüntelen. Lehet 1000 elutasít és az 1001. lesz az igazi. Ritka nagy mázli kell ahhoz, hogy valaki gyorsan találjon párt.
2018. aug. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
45% Kár hogy anyád nem gondolta ugyanezt rólad és nem ment el abortuszra, hanem vért izzadva felnevelt....de minek.
2018. aug. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, sajnos próbálkozni kell élőben is. Koncerteken stb.
2018. aug. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ritkán szoktam ilyen hozzászólással egyetérteni, de most kivételesen egyet kell értenem a 3-as válaszolóval.
2018. aug. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Üdvözlet a klubban. :D

Próbálkozz esetleg egy temetőben, még lehetsz nekrofil. :) F

2018. aug. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Neten sok vasat kell tartani a tűzben, mert nagyon nagy lutri az egész.


Érdemes élőben is nyomatni.

Ha szeretnél hatékonyabb lenni, akkor előnyből indulsz, ha ismerősön vagy hobbidon keresztül ismerkedsz 🙂

De nem rossz, ha munkán keresztül vagy suliban ismersz meg valakit.

2018. aug. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is úgyanígy vagyok, koncerten konkrétan a csajszi hátsóját is megfogtam mikor megölelt 3 napig tartott a csoda love részuéről, csak azt bánom, hogy nem voltam rámenősebb és nem dugtam meg. De majd jövőre ha lesz barátnőm, hanem a ez a csaj ha minden igaz visszajön táborozni és akkor beprobálkozok aztán dobom a francba ahogy ö tette velem 1,5 hónapja...
2018. aug. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!