Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon elszúrtam, mit kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elszúrtam, mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Sziasztok, van a buszon egy lány, akivel már egy hete összenézünk, nekem nagyon tetszik. (a stílusa is és maga a kisugárzása is) Ma leszálláskor mintha felém bámult volna végig, viszont én be voltam tojva és nem mertem ránézni(tudom, az én hülyeségem), majd amikor leszállt csak akkor néztünk össze és mintha csalódottságot láttam volna az arcán. Lehet akart volna jeleket küldeni, vagy csak én képzelem ezt túl? Én most 1 hétig szabin leszek, szerintem ő diákmunkán van itt, nem tudom jövő utáni héten látom-e. Érdemes lenne felkeresnem facebookon? Ha tetszek neki, akkor csak örülne neki, ha meg nem, akkor meg mindegy, nem?

2018. aug. 18. 07:09
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Így van! Próbáld meg, nincs mit vesztened.
2018. aug. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!