Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tennél ebben a helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ebben a helyzetben? Mi lenne ilyenkor a véleményed? Főleg lányok/nők véleményére vagyok kíváncsi

Figyelt kérdés

Suli alatt megismertem egy lányt nyár elején és akkor elhívtam randizni, hülyén jött ki a helyzet, de közbe jött neki valami és lemondta. (Amiről tudom, hogy nem ürügy..) Én a lányhoz képest az ország tulsó végében lakom.

Közben nyáron nem volt lehetőség találkozni, különféle programok miatt, amibe nagyon nem volt beleszólásom, mert már el voltak tervezve, intézve jó ideje. A randi után egy hosszabb ideig nem kerestem, de végeredményben ő írt rám, hogy na mi a helyzet? Beszélgettem vele, egy jó két hetet, úgy néz ki tényleg érdeklődik utánam, meg kedves aranyos... nem csak figyelemhajhászásból írogat.., de mivel nyáron így nem történik sok minden így a beszélgetést sem lehet laposodó beszélgetések nélkül elkerülni. Hamarosan kezdődik a suli, de addig még jó 3 hét van. Ha most elhívnám előre egy randira az nagyon hülyén jönne ki és szerintem elrontanám az egészet. Ugyanakkor meg, nem szeretném azt, ha szimplán így semmibe veszne ez a dolog. Nem tudom, mit kéne tennem.

Ti mit tennétek? Mit javasolnátok?


2018. aug. 18. 09:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem írd le neki röviden a helyzetet. És szerintem az sem baj, ha előre elkéred a randit. Nyugi, nem fogja elrontani. A végén azt fogja gondolni, hogy nem is akarsz vele találkozni már. Addig kell ütni a vasat, amíg forró!
2018. aug. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jővőre is lesz nyár, és ha komoly a kislány, akkor jövő ilyenkor is beszéltek és legalább kiderül, hogy egy szimpla netes csevegőpartner, vagy annál több. Főleg ha nagyon fiatalok vagytok.
2018. aug. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ja, csak nem biztos, hogy jövő évig fog várni rád. Bármikor jöhet egy másik pasi a képbe. Én azt javaslom, hogy írj neki minden nap és mondd neki, hogy szeretnél vele találkozni. Muszáj fenntartani valamivel az érdeklődését, különben elveszti a lelkesedéét egy idő után.
2018. aug. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A laposodó beszélgetések megölik a dolgot, kerüld őket! Lehetőleg mindig én köszönnék el Tőle, tehát én fejezném be a beszélgetést.Ne hívnám direktbe randizni, elhívnám mondjuk ruhát vásárolni, segíthetne választani. Ott azért nyomulnék rá finoman.Ez helyzetfüggő. A végén, ha jól sikerült a nap, lehetőleg estefelé, beülnénk egy nyugis helyre kávézni, vagy sörözni. Itt mellé ülnék, nem szembe, lehetőleg csókkal zárnám.
2018. aug. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Előre elkért randi, egyáltalán "randira" hívás. Várni fog rád stb egy nagy baromság. Nem működik. Mindennek meg van a maga ideje, máskor nem jó.Szvsz
2018. aug. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Mindketten 23 évesek vagyunk, és sulin keresztül ismertük meg egymást, nem neten.

Utolsó: én csak attól tartok, ha pár héttel előre elhívom egy randira, akkor komolytalannak venne.

2018. aug. 18. 09:45
 7/10 A kérdező kommentje:
4-es igazad van, ezért akarom a laposodó beszélgetéseket kerülni, azt is el szeretném kerülni, hogy lerohanjam, mert egyes lányok egyenesen menekülnek az ilyen helyzetből.
2018. aug. 18. 09:47
 8/10 anonim ***** válasza:
A beszélgetéseket kezdhetnéd vmi időkeret felállításával, tehát amikor felhívód mondd, hogy éppen vezetsz, munkában vagy stb és nincs sok időd beszélni. A lányok szeretnek beszélni, valakinél bőven elég, ha csak viszza kérdezgetsz és érzi, látja rajtad, hogy figyelsz rá. Lehetnek vészhelyzetre sablon témáid, tehát amiket be tudsz dobni olyankor amikor feláll a szószünet. Nem szabad sokáig húzni, találkoznotok kell. nyomulj csak rá nyugodtan, Ő is ezt akarja hidd csak el. Jaa és a beszélgetéseket zárhatod mindig akkor amikor a leg olajozottabban folyik, tehát amikor a leg jobb, így olyan emléket hagy, hogy milyen jó volt veled dumálni, milyen figyelmes stb vagy. Ha kívárod amíg ellaposodik, és Ő köszön el, akkor tuti csökken a vonzalma irántad, mert egy lapos, érdektelen beszélgetés emlékét hagyod.
2018. aug. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ő nem olyan nagy beszédes. De amúgy kösz a választ.
2018. aug. 18. 10:35
 10/10 A kérdező kommentje:
Kíváncsi lennék lányok/nők véleményére is!
2018. aug. 18. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!