Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Szoval diohejban a sztori: lany 18 evesen megismerkedik sraccal. Lanynak ekkor baratja van. Talalkoznak 1x, tortenik egy csok es nemi petting, de lany igazabol nem annyira vonzodik srachoz, csak a szemelyisege miatt. Aztan amugy is megbanja hogy megcsalta a baratjat, nem talalkoznak staccal evekig. Pedig az probalkozik, de lany mindig elharitja, hogy o hu akar maradni a baratjahoz.

Evek mulva szakit a lany a baratjaval, srac probalkozik, lany ugy van vele probaljuk meg. Elmennek meg egy randira, kb ugyanaz tortenik, de lany mar biztos benne h hiaba a szemelyiseg, nem tud szexualisan vonzodni a srachoz. Ezt megmondja, annyiban maradnak.

Ugy nez ki srac ertette a dolgot, neha meg beszelnek, lany pl az uj jeloltekrol is stb. Aztan meg egy ev mulva srac teljesen nekiesik, h nem volt tisztesseges, es miert altatta eveken keresztul, ha nem is jott be neki.

Igen, en vagyok a lany. Igazabol en eztaz eveken keresztul altatast nem ertem, mert nem igertem neki semmit, megmondtam, h megbantam ami tortent. Arrol en miert tehetek hogy o evekig vart hatha megis lesz vmi?



2018. aug. 23. 10:06
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

"hu akar maradni a baratjahoz." -- Aztkva ezen de nevettem :D :D :D :D :D Már nem volt eleve hűséges... :D


Mondjuk én nem engedem olyannak, h a bugyimba turkáljon aki be sem jön, pláne nem 1. randin, de még az évek utáni "1." randi után sem... Gratulálok :) Jogos volt a pasi részéről..

2018. aug. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Evek ota beszelgettunk azelott a tali elott.


Es nyilvan miutan megbantam ami tortent UTANA nem akartam tobb ilyet. Nem en vagyok az elso a tortenelemben aki 5ev alatt csinalt vmit amit megbant.


Masreszt folyton az van a pasik reszerol h jajmi lanyok csak a kulsot nezzuk. En szakitas utan ujra megprobaltam, elengedni h nem jon be mert amugy szemelyisegre jol elvoltunk de nem ment. Probaltam eselyt adni.

2018. aug. 23. 10:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem neked van igazad...
2018. aug. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Neked van igazad.

Nem szazas a srac.

2018. aug. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
lelki sérült a csávó
2018. aug. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jaj azért ennyi alapján igazságot tenni. :) Kissé egyoldalú nem? Én szívesen meghallgatnám a srác nézőpontját is, mert amit te most csinálsz, az önmosdatás!

Valószínűleg a barátod mellett flörtöltél a másik fiúval, csak ugye a lányoknak kicsit más a felfogása a flörtölésről. Nagyon sok ilyennel találkoztam már. :) Pl bugyis képet küldenek, mert kíváncsiak a véleményedre, vagy fehérneműset, hogy látszik e a kondizás....vagy csak viccből mondják, hogy most szopni lenne kedve, de nincs otthon a barátja. AHA. :D Nevetségesek vagytok.

2018. aug. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem irtam neki ilyeneket es nem kuldozgettem kepeket.... beszelgettunk normalisan. Olyan volt 1x h mondtam h csinaltattam koldok pct es arrol okert kepet akkor kuldtem. Ennyi. Meg mindig kerdezette mi van a sracokkal, en meg tole h a csajokkal.... persze volt flort de boven normalis flort kategoria nem ilyen ahh szopni van kedvem fele...

Es mikor talalkozot kert mindig megmondtam kerek perec h nem.

DE oke, meg ha huztam is az agyat, vagy igy erezte, azert fel ev utan beleun az ember, nem? Nem befuzheto a csaj, keresek mast. De o 5 (ot!!!) Even keresztul "szenvelgett" miattam szerinte.

Ez a nevetseges...

2018. aug. 23. 14:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Fogsz te még sírni azért, hogy valaki 5 éven keresztül lássa benned a nőt! :) Minden jót addig is!
2018. aug. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!