Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A MGTOW ideológia szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A MGTOW ideológia szerint kerülni kell a kapcsolatot a nőkkel, de ugyan hogyan képes valaki önként lemondani róluk?

Figyelt kérdés
Persze, tudom, hogy a csajokkal legtöbbször csak szívás van, de én akkor sem tudnék egy életre aszkézisbe vonulni, még egy évre sem valószínű. MGTOW-sok mégis hogy csinálják, hogy mondanak le a nőkről?

2018. aug. 23. 11:59
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
sok a hülye a világban
2018. aug. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
Nagyon könnyen megy.
2018. aug. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

Nem mondanak le róluk, folyton miattuk sírnak, szidják őket. Önámítás az egész.

A modern feminácizmus férfi változata. Ők is ahelyett, hogy önmegvalósítanának és csinálnák, amit akarnak, csak a pofájukat jártatják.

2018. aug. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
Ez inkább olyanoknak szól, akiknek nem jut nő az adottságaik miatt és még mindig jobb mással foglalkozni, mint ezen kattogni.
2018. aug. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%

Mi az fene az az MGTOW? Miért kellene minden random légből kapott ideológiát követni?


Amúgy a pasikkal is szívás van:)

2018. aug. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%

A MGTOW-nak több szintje is van, mindegyiknél máshogy viszonyulnak a nőkhöz, a lényeg, hogy a hozzáállás viszont mindenképpen a piros pirulás ismeretanyagokra épül.

Van az a szint, ahol belefér még a párkapcsolat is, (én ezen a szinten vagyok) de csak bizonyos szabályok között, pl. buktató a házasság, család, közös lakáshitel, meg minden olyan ami nehezen vagy egyáltalán nem visszafordítható folyamat egy szakításnál. Szerintem egy kapcsolat lényege hogy jól érezzük magunkat együtt, aztán úgyis tudjuk hogy valamikor a háttérben fog kavarni, és egyszer le fog dobbantani, aztán később lesz másik. A köztes időben pedig jól tudom érezni magamat egyedül is, arra koncentrálok, amikre van befolyásom, pl. munka, hobbik, szórakozás, haverok, nyaralás stb. (illetve ezek természetesen párkapcsolat mellett is ugyanolyan fontossággal bírnak)

Akkor vannak olyanok, akiknek már a párkapcsolatok nem férnek bele, mert macerásnak tartják, helyette csak az alkalmi szexre mennek rá.

Meg vannak akik teljesen elutasítják a nőket, de ez a legritkább szerintem. Ők kockázatosnak tartják már a szexet is, mert később akár hamis nemi erőszak vádjával jogi útra is terelődhet a dolog (ez nálunk szerencsére még rendszeres, és remélhetőleg nem is lesz az, de nyugat európában meg az usában gyakoriak az ilyen túlkapások, lásd pl. a metoo hiszti)

A MGTOW-hoz szerintem az is hozzátartozik, hogy megtanulja az ember, hogy nem éri meg annyi időt és energiát befektetni csak azért, hogy nője legyen. Vagyis túl sok fölösleges kört kell futni, túlságosan a nagy számok törvénye játszik ahhoz képet, amekkora eredményt hoz. Sokszor igazából az ember csak egy illúziót hajszol az ember, illetve az egójának tenne jót, hogy el tudja mondani, hogy képes volt egy csajt felszedni. Amint ott van az ember előtt a hőn áhított nő, a dolog már nem is lesz olyan izgalmas, hamar elmegy a dolog varázsa.

Így a lemondás inkább így értelmezhető szerintem, hogy nem a nők vannak az ember középonjában, hanem inkább arra fókuszál, amivel saját magát jól tudja érezni, úgy hogy nem kell hajszolni semmit.

2018. aug. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
Utolsó, ez csodálatos, részletes válasz volt. Szeretném bekeretezni és megmutatni minden alkalommal, amikor azzal csesztetnek minket, nőket, hogy miért nem akarunk szülni, miért nem akarunk családot. Nos,többek között az ilyenek miatt. Ezt szépen összeszedted.
2018. aug. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem Mgtow ,hanem agglegény, ez a rendes neve a dolognak és réges rég óta vannak ilyen férfiak. akik vagy nem akarnak soha elköteleződni,vagy eleve nem érdekli őket az egész nőszerzési procedúra,hanem elvannak jól magukban.
2018. aug. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 at__us ***** válasza:

Más dolgokat állítanak az életük középpontjába! :)

Egyébként meg úgy döntöttek, hogy hidegen hagyja

őket a társadalom véleménye. :)

2019. febr. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
azért mert te egy kapcsolat/pinafüggő vagy, nem kéne általánosítani
2019. febr. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!