Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, fiúk! Van akinek úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk! Van akinek úgy lett kapcsolata hogy váratlanul jött egy ismeretlen embertől üzi facen? (közös ismerős viszont volt)

Figyelt kérdés

2018. aug. 25. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Igen, és nem volt közös ismerős.
2018. aug. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Kapcsolat nem lett, de két randi igen. Egy közös ismerősünk volt. Valamit kommenteltem annak az ismerősömnek a fotójához, és ezt követően írt nekem üzenetet.
2018. aug. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem ismerkedek FB-n.
2018. aug. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Igen. Különösen szimpi volt, volt benne valami érdekes, amiért esélyt adtam a dolognak, amiből aztán találkozás lett, ami jól sült el.
2018. aug. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de pont most kaptam egy ismeretlen embertől üzenetet facebookon és vannak közös ismerőseink is... :D
2018. aug. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze, a TNT is megénekelte, mielőtt fel nem robbantak. :D "Titkos üzenet száll a fészen..." :D
2018. aug. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Még nem volt ilyen, de nem bánnám (vagy itt, vagy FB-n sem) a dolgot.
2018. aug. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi így jöttünk össze, 2 éve vagyunk együtt. :)
2018. aug. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!