Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mindig megkapom, hogy túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig megkapom, hogy túl csendes vagyok és szerintem ezért dobtak legútobb is, de már belefáradtam a színészkedésbe akkor most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy koncerten megismerekedtem majd később randiztam egy 16 éves lánnyal és 4 napig bírtam játszani a nagymenő beszédes csávót, de a végén elfogytak a mondani/kérdezni valóim és a lány ezt megérezte és lekoptatott.


Én tudom, hogy egy átlagos lány nem vágyik ilyen emberre, mint én. Okolhatnám a szüleimet, a xar gyerekkoromat, sulis éveket.


De már annyira nem érdekel... csak egy normális lányt szeretnék kifogni.



2018. aug. 26. 12:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
12%

A normális, sőt kb minden lánynak a nagydumás srácok imponálnak, mert bennük látják meg a férfit. Ezt te magad is jól tapasztalhattad.

Egyik megoldás lehet, ha megpróbálod a férfias jegyeket beépíteni a személyiségedbe. Persze ehhez sok gyakorlás is kell.

Ha viszont úgy érzed, hogy ez túl sok energiabefektetést igényel, akkor hagyd a fenébe, inkább koncentrálj csak a saját életedre, amiket te egymagad szeretsz csinálni, aztán csaj meg lehetőség majd valamikor egyszer lesz.

2018. aug. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
9%
Nem azért dobtak. A nőknek csak a külső és a pénz a fontos, semmi más.
2018. aug. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem minden lány vágyik nagydumás srácra. Engem pl egyből elgondolkoztatna, mit akar ezzel kompenzálni, miért akar erőltetetten lenyűgöző lenni, más lenni mint aki. A beszédnél meg kell találni az aranyközéputat, hisz az valóban kellemetlen tud lenni, ha csak álltok és nézitek egymást, vagy ha csak az egyik fél beszél. Ugyanakkor tudni kell hallgatni is. Próbálj kommunikatív lenni, spontán, csak arról és akkor beszélj amikor úgyérzed van is értelme és egy idő után a csend se lesz mindig kínos. Én azokkal az emberekkel érzem a legjobban magam akik mellett csendben is lehet lenni feszélyek nélkül.
2018. aug. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A mostani személyiségemmel találhatnák barátnőt, de most öszíntén egy 10/3-4 -es csajjal, vagy dagat állattal én nem fogom égetni magam, inkább változtatok magamon.
2018. aug. 26. 12:36
 5/14 anonim ***** válasza:
84%

Lehet, hogy te is ronda vagy és nem akarják égetni magukat...

Ilyen modorral mire számítasz?

2018. aug. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem vagyok álomcsávó de 10/5-6 saccolom magam, és 10/6-7 lánnyal randiztam, tetszettem neki a barátnője szerint.


Meg nem egy olyan lányt ismerek aki, totál csak átlagos és annyira stílusos és hagyja magát jól érezni, hogy mindig van barátja.

2018. aug. 26. 12:47
 7/14 A kérdező kommentje:

Bocs de ez van, egy ful ronda emberrel aki még nem is tetszik nem fogok összeálni.



És lehet hülyén hangzik, de nem ez a módórom.

2018. aug. 26. 12:49
 8/14 AchromaticSmarties ***** válasza:
95%
Ha nem játszanád el a nagy dumást, akkor olyan csajokat szednél fel, akiknek bejössz csendesként is, és nem dobnának.
2018. aug. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
96%
az én férjem is kukamuka. de remekül megvagyunk, beszélek helyette is:)
2018. aug. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem meg először tanulj meg írni, aztán kicsit vegyél vissza az arcodból.
2018. aug. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!