Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert nem ertik meg a pasik h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem ertik meg a pasik h nem akaroken nem is tudok azonnal aznap delutan talakozni?

Figyelt kérdés

Miert kamus az akinek egy talakozas elott fontos h levelezzunk vagy cheteljunk es ne vakrandira menjek ?

Ha azt mondom nehezen engedek fel akkor ok turelmesek am de ha nem randizom vele szinte azonnal akkor le vagyok uvatva.

Mindezt ugy h elore mondom kicsi gyerekem van meg kell szerveznem h vigyazzanak ra.


2018. aug. 27. 17:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért pont a karaokén nem akarsz velük találkozni?
2018. aug. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
#1 a kétdező nem írt semmilyen karaokét. Itt az ideje, hogy szemüveget írass fel magadnak!
2018. aug. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
1. válaszoló!! Sírva röhögök! Köszönöm! :D
2018. aug. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Dalban mond el nekik, azt talán jobban megy, mint írásban. :D
2018. aug. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#2

Szerintem meg itt az ideje, hogy a kérdező megtanuljon helyesen írni.

2018. aug. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5 itt most nem az a lényeg hogy a kérdező elgépelte-e vagy sem, hanem hogy vicces akartál lenni, de nagyon benézted. Viseld emelt fővel! ;)
2018. aug. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#7

Pár embernek tetszett, olvass vissza! Neked meg csak savanyú a szőlő, mert nem neked jutott eszedbe. ;)

2018. aug. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Okés. karaokén... amúgy én is ezt olvastam :D


Kérdező, aki ilyen, szard le.

2018. aug. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#7 igazad van, ami tetszik pár embernek, az biztos hogy jó.


Pl. Győzike. ;)

2018. aug. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mert bizony sok a "jaj nem tudom", "félek", "idő kell" ember, aztán a naiv férfi meg írogat, hogy majdcsak megnyílik szíve választottja...aztán koppan, mert másokkal valahogy mégis eljutott az a nehezen ismerkedős randizni. Én nyitott vagyok és türelmes, de sokszor éltem át ilyet és igen, kamusnak tartom.


Ezzel együtt úgy gondolom, randit nem aznapra vagy másikra szokás kérni, hanem előre, szóval ebben nincs igazuk azoknak, akik lepattintanak.

2018. szept. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!