Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lanyok, hol ismerted meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, hol ismerted meg a jelenlegi parod, hol lehet manapasag ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nokent,csinosan oltozkodok,adok magamra,sportolok,bankban dolgozok, jarok rendezvenyekre,mégse tudok ismerkedni.Kulso tuti nem.az oka.Kivancsi vagyok,titeket hol szolitott meg a pàrotok?
2018. aug. 27. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Bankban, vagy rendezvényeken nincs egy jó csávó se a számodra? :D
2018. aug. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egy egyetemi rendezvényen ismertem meg a páromat, közös ismerős mutatott be. Nem buli volt, hanem nappali, egyéb rendezvény.

Az előző páromat neten ismertem meg, de próbálkozik ismerkedni nálam a partner cég saját futárja, vagy hogy mondjam a beosztását, a buszmegállóból egy fiú, stb. stb. A baj azzal van, hogy nem sugárzol nyitottságot. Megközelíthetetlennek tűnsz a testbeszéded alapján. Néha a túl hivatali öltözet, tökéletesség riasztó lehet egy pasinak, fél, hogy esetleg elutasításra talál egy ilyen nőtől. Nézz utána, mik a nyitottságot sugárzó testbeszéd elemei, és próbálj így változtatni. Testtartás, arckifejezés, - pl. mosolyogj sokat, cseveréssz, élvezd, hogy élsz.

2018. aug. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
profi kérdéskiírás..kívülről mindenki egy 3486. férfisiralomnak nézi..nice
2018. aug. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi a parommal egy tancesten ismerkedtunk meg, egy furdohelyen. En mutet utan voltam ott, o helyikent benezett a buliba, felkert tancolni. Egyaltalan nem volt celom ismerkedni, de az igaz hogy abban a 3 hetben nagyon kipihent, kiegyensulyozott, nyitottvoltam, valoszinuleg ez sugarzott belolem, szoval biztosan van abban valami, amita elottem szolok irtaka kisugarzasrol.


Az elotte levo partnereimet a neten ismertem meg.

2018. aug. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
utolso: tarskereson
2018. aug. 27. 22:03
 6/9 anonim ***** válasza:
6-os, nem az volt a kérdés, hogy bankon belül mit dolgozik. Te egy bunkó paraszt vagy.
2018. aug. 28. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

2,5 éve, chat.hu-n :D


Ő volt ez egyetlen normális fazon fenn, aki nem a "dugunk?" dumával indított egyből...

2018. aug. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolso.Koszonom hogy megvedtel.Egyszeruen dobbenet hogy kik vannak itt a gyakorin.Akkora paraszt hogy kepes ideirni mekkora troli lehetek es kozben nem is latott eleteben.
2018. aug. 28. 15:28
 9/9 anonim ***** válasza:

A testbeszéd mellé még ajánlanám az

Első benyomás

c. könyvet. Enkóron fent van. Abban is van egy szakasz konkrátan erről a hogyan tűnj nyitottnak mások számára dologból. Önvizsgálat is van benne, egy rövidke táblázat.

Pszichológiai háttérrel, életszerű példával stb..

.djvu fájl miatt windjview fog kelleni a megnktáshoz.


Testbeszédre visszatérve pedig alan pease-ék könyvei nagyon jók, azt is találsz torrenten 🙂

2018. aug. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!