Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/Nők miért nem szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők miért nem szoktatok egyértelmű jeleket küldeni a pasiknak?

Figyelt kérdés
Sokszor elvárjátok, hogy a semmiből kitaláljuk, hogy szimpatikusak vagyunk-e számotokra.

2018. aug. 28. 08:33
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Mert nem akarjuk a szádba adni, hogy "tetszel" hanem szeretnénk, hogy ha odafigyelnél ránk, egy kicsit küzdenél és nem teszetosza bamba óvodásként viselkednél.
2018. aug. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én pl egyértelmű jeleket adok. Aki nem, az meg félénk, vagy van rá xoka, amiért nem akarja nyíltan a tudtára adni. (Pl barátnője/felesége van, kolléga, neki van párja, egyéb okok)

N

2018. aug. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen bamba vagyok.


Milyen jeleket szoktál adni?

2018. aug. 28. 08:46
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Adjatok füst- vagy fingjeleket, az elég egyértelmű. :D
2018. aug. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%

Azért nem küldenek mert akkor nem lehetne direkt szórakozni azzal hogy lepattintgatják a próbálkozókat. Hiszen mik a jelek? Mosoly ,meg nézegetés. Mindkettő simán letagadható mint jel,mert köznapi cselekedet,kb 12 órában ezt teszi sok nő.Mintha azt mondanák ,hogy ha pislog egy lány na az a jel.


-Hát azé mosolygok mert jó a kedvem ,meg azért nézek mert van szemem ,mit jön ide ez a paraszt ismerkedni,ez a szemét zaklató lúzer ? Meg azért érintgetem meg beszéd közben mert ilyen közvetlen csaj vagyok mit kell ezt jelnek venni? Ki vagy éhezve te perverz mindenben jelet látsz mii? Ezek mennek... a nők meg az ő jeleik.

2018. aug. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
A régi, szép, szamuráj korszakban, ha valaki csúnyán nézett a másikra, akkor csak simán lecsapták a fejét egy karddal. :) Néhány nő megérdemelne egy fővesztést.:D
2018. aug. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

Ha valaki tetszik az észreveszi azt, egyértelműen kimutatom.


Az más kérdés, hogy sok férfi a puszta udvariasságot-kedvességet is félreérti. Szimplán emberi lényként kezelek valakit és próbálkozik, ha pedig elutasítom megsértődik.

2018. aug. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, vaéószínűleg azok értik félre, akik soha nem kaptak egyértelmű jeleket, udvariasságot-kedvességet is elvétve kapnak szép lánytól. Ez pedig adott esetben felébresztheti bennük a remény szikráját (mivel tapasztalat nélkül nem tudják/akarják megkülönböztetni a ketőt), hogy jééé, akár létezhet is olyan, hogy valakinek tetszem...

(True story...

32/F)

2018. aug. 29. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 PeterN1971 ***** válasza:

Először is meg kell tanulnod értelmezni a jeleket. Aztán pedig meg kell tanulnod elérni azt, hogy vonzalmat kelts egy nőben.


Fontos kérdés: szereted önmagad? Mert ha nem, akkor ez kisugárzódik belőled és a nőknek nem fogsz tetszeni.


Meg kell tanulnod, hogy a nők mit várnak el egy férfitól. Mit jelent az, hogy férfiasan viselkedni? Elkezdtem egy blogot erről, ha érdekel, nézd meg:


[link]

2018. aug. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

# 2-es vagyok


Figyi, én is bamba vagyok- vagyis voltam (nőként).:) Én azért nem akarom leírni én mit csinálok, hogyan gesztikulálok, ha nekem tetszik valaki, mert azóta rengteg testbeszéddel és ezzel kapcsolatos könyvet, cikkeket, sőt, videókat megnéztem már. Szóval őszintén bevallom, hogy tudatosan-tudatlanul is beépítettem az "eszköztáramba" pár dolgot. (Természetesen olyanoknál "próbáltam ki" a felfejlesztett dolgaimat, aki tetszett, és simán levették. Ezeket a srácok ösztönösen dekódolják s felfogják) Ez az egyik oldala.


A másik oldal is javult, hamarabb feltűnnek olyan apróságok, gesztusok egy férfinél, amit korábban nem vettem volna észre. Például egy félénk fiúnál (és nőnél is) meg tudom már mondani, hogyha valószínűleg tetszem neki. Van különbség a félénkség jelei, és a "nem érdekelsz úgy" jelei között.


Ezeket nehéz akkor reálisan értelmezned, amikor amúgy te nagyon vonzódsz az illetőhöz, ez általános mindenkinél. De ha sokszor előfordulnak és mindig tudsz legalább 4 apró flört gesztust mondani, akkor az már elég bíztató.


Tehát ha csak annyit látsz, hogy valaki mosolyog meg kedves, az valóban kevés (csak 2 "jel"), hogy azt következtesd belőle, hogy tetszel neki. Vagy például ha szembejövünk egynással, és a tekintetünk összeakad a másikéban 3-4 másodpercre, ebből önmagában még nem következtetnék arra, hogy tetszem a másiknak. Ha viszont ez nem sokkal később megismétlődik újra egyszer vagy többször, az már erős jel.

Szóval tudni kell a fentihez hasonló árnyalatnyi különbséget értelmezni, hogy ne lőjj mellé.


A másik amit egy nőnél érdemes megfigyelni, hogy másokkal hogyan viselkedik hozzád képest. - Már ha vagytok már valamyilen ismeretségi viszonyban nyilván. Viselkedhet veld túl közvetlen módon és barátságosan, vagy éppen viselkedhet zárkózottan és csendesen, félénken. Ha mindenki mással viszont ellentétesen vagy másképp viselkedik, csak veled oylan, amilyen, az is árulkodó dolog.

Ezt a saját példámból is alá tudom támasztani: én pl nem szoktam zavarban lenni, de ha nagyon tetszik valaki, akkor igen, és olyankor az elején mindig csendesebb vagyok a társaságban, ezt már más is észrevette. Holott a töbiekkel simán el tudok lazán dumálni.


Érdemes egyébként belemélyednek, ha érdekel a téma, bár nekem egyfajta hobbim is. :)

2018. aug. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!