Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy van ez a jelenség a nőknél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van ez a jelenség a nőknél?

Figyelt kérdés

Sokszor hallani nőktől ilyesmit:


"A nekem nem tetsző pasik folyton bepróbálkoznak, de aki tetszene, meg sem mer szólítani."


Én ezt sosem értettem. Szinte mindig azt szajkózzátok, hogy aki nem mer megszólítani egy nőt vagy lépéseket tenni felé, az töketlen, aki pedig kezdeményező, az plusz pont. Ilyenkor mégis a távolról figyelő, de lépni nem merő férfiegyed a nyerő. Miért?


Ha nem mer megszólítani, az nektek nem kiábrándító, férfiasság-csorbító hatású? Vagy itt csak a külsőn van a hangsúly: a kezdeményezni nem merő pasi külsőre bejön, ezért előnnyel indulna, de nem aknázza ki? A bepróbálkozók meg simán csak külsőre nem jönnek be neki és ennyi?


Mi van emögött a nőknél?



2018. aug. 28. 10:01
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Aki ezt mondja, az szerintem brutál válogatós, vagy tényleg ennyire peches.. Nekem a 30 évem alatt ez a mondat sosem hangzott el a számból. Megesett, de végül mindig megtaláltam azt aki nekem tetszik, és ő nekem..
2018. aug. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%

Tőlem se hallottál volna ilyesmit soha. Más lányok viszont már nekem is mondtak hasonlót. Úgy vettem ilyenkor, hogy külsőre tetszik neki az adott férfi, de attól még nem biztos, hogy befutó lesz, főleg ha egyikük sem mer kezdeményezni. Viszont nem mindenkinek ugyanannyira kiábrándító, ha egy férfi nem mer lépni.

Én mondjuk úgy vagyok ezzel, hogy ha valaki tetszik, akkor nem ülök ölbe tett kézzel, akár férfi vagyok, akár nő. Ha annyira beszari vagyok, hogy még ennyire sem futja, akkor valószínű mégse tetszik annyira. Nekem volt egy exem, aki nagyon félénk volt, mégis volt annyi vér a pucájában, hogy elkérje a számomat, elhívjon randizni, stb.

2018. aug. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%

" Ilyenkor mégis a távolról figyelő, de lépni nem merő férfiegyed a nyerő."


Nem nem merő, hanem nem akaró! Nem érdekli az adott nő.

2018. aug. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%

2-es:

Te tudsz nemet váltani, egyszer akár férfi vagy, egyszer meg akár nő? :)

2018. aug. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%

"A nekem nem tetsző pasik folyton bepróbálkoznak, de aki tetszene, meg sem mer szólítani."


Ha a nőnek tetszik a férfi és mégsem lép akkor ki nem mer megszólítani kit?..

2018. aug. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyenkor az van, hogy aki általában oda jön, az nem szimpatikus, viszont aki szimpatikus lenne, az közömbös... vagy más esetben csak távolról szemez, de nem lép. Erre jön a következtetés, hogy töketlen. Emögött is több dolog lehet:

- vagy kevésnek érzi magát, mert jobbnak véli a nőt

- csak játszik, nem komoly a dolog

- nem is tetszik annyira a kiszemelt, csak B terv

- beképzelés, nem is figyelt, csak néz ki a fejéből


stb.


Akkor még nem beszéltünk arról, hogy az illetőnek milyen igényei vannak, és hogy talál-e ehhez partnert. És igen, itt mindegy, hogy férfi, vagy nő a személy, mert ha már irreálisak az igények, onnan nagyon nehéz visszatérni a földre. Pont úgy, mint az anyagiaknál...

2018. aug. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

" Ilyenkor mégis a távolról figyelő, de lépni nem merő férfiegyed a nyerő."---Te szeretnéd, hogy begyere neki, de láma vagy megszólalni és felvállalni nőként az érzéseidet, jelen esetben inkább a vágyaidat!


"- vagy kevésnek érzi magát, mert jobbnak véli a nőt"---tipikus női mantra, mikor nem ütöd meg még ugorva sem egy magadról tévesen elképzelt mérce felét sem, akkor nem lehetsz te a hibás, hiszen minden a férfi hibája és nyilván kevésnek érzi magát hozzád!

2018. aug. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%

"hogy aki nem mer megszólítani egy nőt vagy lépéseket tenni felé, az töketlen, aki pedig kezdeményező, az plusz pont."


Ez így is van, de amikor a fordítottját mondják, annál nem pont ez a helyzet. Hanem úgy kell elképzelni, hogy a nem bejövős pasik bénán nyomulnak, tapadnak, akaszkodnak, akik meg bejönnek azoknak meg általában máshonnan kereshetnek nőt, és nem azért nem kezdeményeznek, mert nem mernek, hanem mert a szürke egér lányok már nem érdeklik őket, max csak szexre. Nyilván kevés kivétel biztos van, hogy tényleg félénk pasi tetszik a lánynak, de ez eléggé ritka.

2018. aug. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nos, amelyik nő arra vár, hogy majd a neki tetsző bepróbálkozik, az maradjon csak egyedül. Egyenjogúság van, nem fog letörni a műkörme azzal, ha ő kezdeményez.
2018. aug. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!