Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavarna, ha a barátnőtöknek nincs (és nem is lesz) jól fizető munkája?

Figyelt kérdés
Alapvetően olyan szakon tanulok, amit szeretek és a hivatásomnak érzek, de a fizetésem nem fogja nagy eséllyel meghaladni a nettó 140-150e-t. Ezen kívül van jogosítványom, beszélek nyelveket, házias vagyok és rosszul se nézek ki, tehát nem érzem azt, hogy rossz választás lennék. Jól bánok a pénzzel, teszek félre, de nyilván egyetem mellett és ilyen kilátásokkal sok mindent nem engedhetek meg magamnak. Fiúk, titeket ez zavarna? Hogy tudnátok elképzelni a kapcsolatot pl összeköltözés után? Zavarna, ha mondjuk nektek jobb fizetésetek lenne, de a lány miatt nem jöhetne mondjuk össze így egy nyaralás? Nyilván ha a másik is hasonló anyagi helyzetben van, akkor nincs probléma, engem inkább az érdekel, ha a másik a többszörösét keresi.

2018. aug. 29. 10:54
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
28%
Egyetemmel nettó 140? Sima 8 általánossal keresnek a gyárakban 200 nettót.
2018. aug. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
84%

#1 - simán lehet ennyi a nettó fizetés egyetemmel.

Egyetemi tanársegéd (aki nyilván egyetemi végzettséggel rendelkezik, és nálunk feltétel az, hogy a PhD-tanulmányait elkezdje közben), bruttó 180.000 Ft-ot keres, aminek a nettója 140.000 Ft.

Ha valaki a közszférában helyezkedik el (óvoda, bölcsőde, kezdő tanár), akkor egyetemi végzettséggel ilyenre számíthat.

(Még egy anomália: egy PhD fokozattal rendelkező egyetemi adjunktusnak kevesebb a havi fizetése, mint egy harmadéves PhD-hallgató ösztöndíja.)

2018. aug. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
2%
Ingyenélő kolonc
2018. aug. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%
Akkor igen, ha önérzeti kérdést csinál ebből, például ha én meg tudnám tenni, hogy finanszírozom a nyaralás javát, de nem hagyja, mert az ő fizuja nem elég ehhez.
2018. aug. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
11%
gyógytornász leszel?
2018. aug. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
26%
Nem azért . De mi az hogy te már azt feltételezed hogy olyan párod lesz aki a 140 ezer többszörösét keresi.. mint ha nőknek alanyi jogon járna. Amúgy ha hó magyarországon vagy, nem reménykednék a helyedben ,hogy sokat válogathatsz majd az átlag kereset 100-120 ezer .. nyaralni akarsz ? Tul óráz ,sporolj !
2018. aug. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
12%

Az, hogy jelenleg még nincs az nem zavarna. De az a hozzáállás, hogy nem is lesz, az már nagyon. Miért is dönti el magában, hogy ő sohasem fog tudni jól keresni? Ő magatehetetlen, nem tud tanulni, fejlődni vagy mi? Mindent teremtsen meg helyette a férfi azaz én? Dolgozzak, fejlődjek, gürizzek, szopjak helyette is?

Ebben az esetben előjogokat akarnék a kapcsolatban, pl. legyen a szexben az alárendeltem, azaz csúnya szóval "szexrabszolgám", és nekem lehessen félre kúrni, de neki nem, meg stb. Sok ilyen kapcsolat van amúgy, pont az anyagi különbségek ellensúlyozására.

2018. aug. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%

Szociálpedagógusként is hasonló fizum volt, másfél éve 130 volt a nettóm (területi bónuszokkal), mikor otthagytam a szakmámat végül, azóta sem lett sokkal magasabb. Úgyhogy sajnos reális.


Kérdező, bocsi, hogy női szemszögből válaszolok, de ez pl saját tapasztalat: nem a pasikat zavarta, mindig volt párom, mindig megértették, hogy ez a szakma ennyi, ebből nem volt gond. Még a nyaralás is belefért, mert közszférában tolják a szép kártyát, az meg másra nem jó. :)

A gond ott kezdődött, mikor olyan komoly kapcsolatom lett, hogy költözzünk össze, csináljunk közös életet. Ennyi fizetésből nem lehet félretenni, nem lehet albérletet fizetni, csak szűkösen, arról nem is beszélve, hogyha egyszer lakást akarsz, arra félretenni albérlet mellett lehetetlen... a hitel is necces ennyi fizuval, még ha mondjuk az önrészt kipótolják a szülők. Én ebbe fáradtam bele, a kilátástalanságba, és magam miatt hagytam ott végül a szakmámat - bár fáj a szívem érte, nagyon hiányzik -, nem pasik miatt.

2018. aug. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
71%

Nyelveket is beszélsz...Ha viszonylag folyékonyan tárgyalási szinten, akkor találsz jobban fizető állást.


Tuti keresnék neked egy jobb állást.

2018. aug. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
50%
Ekkora fizuval a valo eletben a faszik lesznek a legkisebb gondjaid.
2018. aug. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!