Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek milyen kinezetű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen kinezetű fiúknak nem lesz barátnője soha?

Figyelt kérdés

Ha most csak a kinézetet nézzük.



Én magas és vékony testalkatú vagyok, és csak kevés izom van rajtam. (188cm 70 kiló)

Mások szerint helyes az arcom.

De egy barátnőm sem volt :(


2018. aug. 31. 10:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Nézhetsz ki akárhogy, ha nem csinálsz legalább annyit, hogy kinyújtod a kezed olyannak, aki a nyakadba akar ugrani, akkor nem fog.
2018. aug. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az olyan kinézetűeknek, mint amilyen te vagy, kérdező.
2018. aug. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%

Majdnem leírtam, hogy aki igénytelen, de rájöttem, hogy még az igénytelen ismerőseim is össze tudnak szedni valami csajt.... szóval passz.

Ha CSAK a kinézetet vesszük, szerintem nincs olyan ember, aki reménytelen lenne.

2018. aug. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Volt magas, vékony barátom, őrülten szerelmes volt belém. Kihasznált, kidobott...
2018. aug. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
17%

"Nézhetsz ki akárhogy, ha nem csinálsz legalább annyit, hogy kinyújtod a kezed olyannak, aki a nyakadba akar ugrani, akkor nem fog."

Na ekkora baromságot is csak szökőévente olvasok.

2018. aug. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Neked inkább lesz, mint nekem 175/83, extra fiatalos fizimiskával.:D F
2018. aug. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
..az élet az nem olyan, hogy ami nem volt még az sosem lesz és ami van az meg mindig lesz..majdnem ugyanez vagyok kívül és biztos vagyok benne, hogy ha majd akarok vkit akkor lesz..
2018. aug. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

[link]


Az ilyeneknek.

2018. aug. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8-as. Többet tükörbe se nézek. :D
2018. aug. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%
Már az átlagos kinézetű férfiak is málnaszörpöt pisálnak, hogy észrevegye őket egy lány...az átlag alattiak meg abszolút esélytelenek.
2018. aug. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!