Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/Nők, zavarna benneteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők, zavarna benneteket, ha egy 31 éves férfinek fogszabályzója lenne, amikor megjelenik a randin?

Figyelt kérdés
A fogaim egészségesek és szépek, kivéve, hogy kicsit kuszák, de az sem szembetűnő, csak a fogorvosom szerint érdemes lehetne fogszabályzót tetetni. Eddig nem zavart se engem, se egyik páromat sem, de most elgondolkoztam rajta.

2018. aug. 31. 12:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ez zavaró? Mármint tényleg nem értem.
2018. aug. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Miért lenne baj?

Az jobb, ha a metszőfogad keresztezi a szemfogadat???

2018. aug. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem probléma.
2018. aug. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem. Én is fogszabis vagyok, tökre megértem.

Mondjuk nem randiznék 31 éves férfiakkal, de nem a fogszabi miatt.

2018. aug. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavarna, nekem is volt még kamasz koromban, hasznos dolog. És csak átmeneti, idővel úgyis leszedik.


27N

2018. aug. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ma már nagyon jó esztétikus fogszabályzók is vannak, amiket alig lehet észrevenni, úgyhogy nem probléma a fogszabályzó.
2018. aug. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 he84 ***** válasza:
Nem lenne gond. Nem ez határozza meg egy ember értékét. Akik cikinek tartják, nagy hátránynak és ezért piszkálnak, azok gyerekesek és felszínesek. Legtöbbször gyerek és kamaszkorban van emiatt piszkálás, de főleg gyerekkorban.
2018. aug. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
40%
Egyáltalán nem gáz, szerintem egy kicsit még menő is. Ha lenne rá pénzem én is belevágnék.
2018. aug. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 he84 ***** válasza:
A fogszabályzó nem menő és nem is baj. Amit az előttem szóló írt, az kissé butaság. Csak úgy hordani nem lehet, nyilván komoly okkal lehet hordani, ha valakinek tényleg szüksége van rá a fogai miatt.
2018. szept. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
Ahogy az előző testvéreim is írták, nem gáz a randi fogszabályzóval. Az a gáz, mikor valaki több vasat tart a tűzben. Ez ciki. De a fogszabályzó az nem
2018. szept. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!