Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez még bdsm, vagy már nem?

Figyelt kérdés
Ha a pasi azt akarja szex közben, hogy szó szerint kékre zöldre verjem el? Tudom, hogy nem normális, de nem tudom, ez milyen betegség. Azt is akarja, hogy alázzam meg teljesen. A verést úgy akarja, hogy másnap látszódjon meg. Én erre nem vagyok képes.
2018. aug. 31. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen ez az. Valaki erre izgul
2018. aug. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A bdsm meddig normális?
2018. aug. 31. 16:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Nézőpont kérdése, mi normális, mi nem. Szubjektív. Amit te annak tartasz, az normális, amit nem, az nem.

Aki akarja, csinálja, de megfelelő partner is kell hozzá. Aki meg nem akarja, menjen szexuálpszichológushoz és kezeltesse.

2018. aug. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

Ez mar nem normalis.

Vigyazz, nehogy forditva is akarja.

2018. aug. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hagyd ott a fenébe. Beteg ember,te meg nem vagy az ,mert téged zavar ez az egész.Majd megtalálja a saját kategóriáját nőben.
2018. aug. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A BDSM szélső ága...
2018. aug. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!