Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolhatja hogy szivattam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolhatja hogy szivattam?

Figyelt kérdés
Egy férfit megismertem egy társaságból. Facebookot cseréltünk és randit is lebeszéltük. De az exemmel kibékültem 2 nappal randi előtt és így megírtam neki őszintén hogy ez történt így sajnos sztornóznunk kell a randit. Erre azt hallom vissza az ismerősöktől hogy a srác azt állítja hogy csak szivattam. Mi olyan hihetetlen hogy kibékültem az exemmel?
2018. aug. 31. 18:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan gondolja. Tényleg csak szórakoztál vele.
2018. aug. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Jogos, amit gondol.
2018. aug. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért, mert tényleg megszivattad. Minek randizgatni amíg még képben van az "ex" (aki ezek szerint nem is ex)?
2018. aug. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert pontosan ezt tetted. Mi a francnak egyeztettél vele randit, ha még nem voltál túl az exeden? Csak aztán ne sírj pár hét múlva, hogy az exszel való kapcsolatod pont ugyanolyan szar lesz, mint amiért szakítottatok, mert ez kb. garantált.
2018. aug. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#3

Nem volt eltervezve a kibékülés és az ex sem volt képben. Csak spontán megtörtént.

2018. aug. 31. 18:13
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerencsére én sohasem fogok kibékülni az exemmel. :D
2018. aug. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Nem hihetetlen, de valószínűbb a szivatás. Az emberek a valószínübbet feltételezik, mégha téves is.
2018. aug. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%
Ja, véletlenül kibékültetek. Meséld öreganyámnak.
2018. aug. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#7

Valószínűbbet? Inkább a negatívabbat.

2018. aug. 31. 18:33
 10/13 anonim ***** válasza:
Imádom mikor egy hülye elkényeztetett rhibi (nyilván nem te kérdező, hisz te nem hülyítettél senkit ugyebár), jó dolgában azt sem tudja hirtelen, hogy melyik phaszba üljön bele, aztán mikor már csomómentesre keverte xart, és kiszakad a fostartály, ő csak mossa kezeit, mondván, az élet hozta így.
2018. aug. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!