Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Legtöbb lány, miért él álomvil...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legtöbb lány, miért él álomvilágban?

Figyelt kérdés

Amikor ismerkedem, a felfogás miatt elmegy a kedvem, és inkább be is fejezem azzal a lendülettel. A legtöbb lány álomvilágban hercegnősködik. Ismerkedési tapasztalataim, beszélgetéseim.


Kijelenti, hogy a nő nem lehet bunkó, vagy érzéketlen, és nem lehet rosszindulatú, mert a nők mások.


A pasi dolga udvarolni, ő meg várja a beérkező jelölteket (szó szerint vár) és eldönti. Neki nem kell tennie semmit.


Joga van bunkón elutasítani, mert férfi vagyok, és neki nem kötelessége mindenkivel jópofizni.


Ha elsőre nem vagyok neki 100% akkor nem ismerkedik. Amikor egy kapcsolat pont nem erről szólna.


Ha nem viszem a beszélgetést, nem fogja vinni. Neki csak valaszolni kell, mert legyek kreatív és nyűgözzem le.


Neki jár a extra bánásmód, mert nő.


Sorolhatnám, és nem plázacicákkal ismerkedem. Van köztük diplomás, vagy pénztáros. Annyire egyoldalú, és reménytelen az ismerkedés, hogyha egy párkapcsolat ilyen egyoldalra (izzadj vért mert pasi vagy), akkor nem akarok komoly kapcsolatot sem. Nekem is vannak érzéseim. Ezek mind beszélgetésekből derültek ki, 20-30 közti korosztályból. Nagyon gáz az egész.


Nincs fogalmuk mi az a kapcsolat, az ismerkedés pedig kommunikáción és nem "elvárok, te meg feküdj elém" dolgon alapszik. Lehet én várok sokat, és kamuznom kéne, meg hülyíteni őket.


2018. szept. 2. 11:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/88 anonim ***** válasza:
8%
Ne haragudj, hogy ezt kell mondjam, de valószínűleg az a gond, hogy nem vagy elég jóképű. A jóképű pasiknak nem kell vért izzadniuk, bármikor akad az ujjukra nő(ezt nőként írom). Hát neked most nem ezt a lapot osztotta a sors. De próbáld meg kihozni a külsődből a maximumot.
2018. szept. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/88 anonim ***** válasza:
54%

Ezt én is meg tudom erősíteni, beszélgetések során kicsit sem erőltetik meg magukat, ha én nem dobok fel folyamatosan újabb és újabb, egyben őket érdeklő és izgalmas témákat, akkor egyből lépnek le, eszük ágában sincs kicsit segíteni, csak válaszolgatni hajlandóak.

Ja és igen, ha nem tetszel meg neki azonnal, nem nagyon fog válaszolni sem, vagy csak teljesen érdektelenül.

Válogatnak folyamatosan, egyszerre több férfival ismerkednek, aztán várják, hogy ki mit tud felmutatni, a legjobbat megtartják, a többit dobják, ha kell, akkor bunkó és érzéketlen módon. Persze ha te szólsz be nekik valamit, azonnal megsértődnek és lelépnek.

2018. szept. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/88 anonim ***** válasza:
53%
Várjál, mindjárt jön a hadsereg megmagyarázni, hogy igazából az van, hogy te egy ronda, kövér, fagyás, koszos, mosdatlan, alacsony, piszkafa, fogatlan elmebajos vagy és közben instagram-modellekre hajtasz :D és egy nő sem viselkedik így, de ha mégis, teljesen jogosan, mert megérdemled, és az egész természetesen a te hibád.
2018. szept. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/88 anonim ***** válasza:
40%

Én is megerősítem, sajnos 99%-ban így megy egy ez.


Most még nem magyaráznak, csak jól lepontoznak mimdenkit, de várható a #3 által írt dolog, mert tipikus :)

2018. szept. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/88 anonim ***** válasza:
100%
Tény, hogy nagyon nehéz "normális" párt találni, akivel azonos az értékrend. Nem függ attól, hogy mennyire vagy mutatós, ez tapasztalat. Tudom hogy elkeserítő, de ne add fel! Ha ritka is, vannak még értékes emberek.Kívánom, hogy mielőbb találd meg azt a nőt, aki szeretni és êrtékelni tud téged. Maradj ilyen amilyen, mert bizony van olyan akinek ez a szimpatikus. N
2018. szept. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/88 A kérdező kommentje:

iggeeen hozd ki a külsőből a legtöbbet, a belső meg nem számít:D

Persze ő lehet csúnya, elítélhet a külsőm miatt. Vagy ostoba, neki kell megfelelni...nyilván.


azért vicces, hogy a nők mennek a külsőre ennyire rá, ami amúgy eléggé férfias dolog.


(mindenkit felpontoztam)

2018. szept. 2. 13:06
 7/88 anonim ***** válasza:
46%
Első válaszoló vagyok, le lettem pontozva, pedig teljesen igaz, amit írtam :D Vannak nagyon jóképű barátaim, főleg edzőteremből, meg úgy általában jóképű srácokkal ismerkedek és látom/hallom, hogy mennyire egyszerűen találnak nőt. Konkrétan tinderről van, hogy minden nap más nőt visznek ágyba. De nem kell hinni nekem, biztos kitaláltam :)
2018. szept. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/88 peca1000 ***** válasza:
80%

Ha egy ilyen csajjal találkozol, akkor randi közepén közlöd vele, hogy neked nem tetszik ez a felfogás, te ennél komolyabb nőt keresel, megköszönöd a randit, ha meghívtad kifizeted a részét, felkelsz és otthagyod.


Ha felháborodik ezen, akkor meg finoman elküldöd a pics.......ába.


Sokszor ilyenkor előfordul, hogy elnézést kér a csaj, ès szeretné folytatni a randit. Feladja a játszmáját, és férfiként tekint rád.


Ekkor már te irányítasz, meg is fektetheted, tisztelni fog.


Ha ez mégsem jönne össze, és sértődötten otthagy, te röhögsz egyet, és jöhet a következő :)

2018. szept. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/88 anonim ***** válasza:
82%

#7

De nem csak jóképű férfiak és szép nők léteznek. Egy kevésbé szép csaj simán járhatna átlagos fiúval.

2018. szept. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/88 anonim ***** válasza:
#9 Tudom, de lehet a kérdező még ezzel is magasra teszi a mércét és kevésbé szép lányoknál lenne sikere :D De ezt látatlanban elég nehéz megítélni.
2018. szept. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!