Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nagy PUA mester lehetnék, de tartok attól, hogy ez kizáró tényező lesz majd egy bizonyos nőnek?

Figyelt kérdés

Már idestova 8 éve élek Pick Up Artist életmódot. Egész végig külföldi (elsősorban amerikai) oktatóanyagokból tanultam, sőt voltam is már Amerikában (igazi) PUA konferencián, találkoztam már a világ legnagyobb gurujaival személyesen is.

Ha most itthon PUA oktatói karrierbe kezdenék, egy éven belül nagy hírnévre tehetnék szert, ha írnék 1-2 könyvet, csinálnék oktatóanyagokat, előadásokat, konferenciákat, táborokat szerveznék, stb. az országos hírnév hónapról hónapra jönne, akkora tudásom és magabiztosságom van.

Arról nem is beszélve, hogy így nagyon hamar meg is tudnék gazdagodni, no nem mintha most nem élnék stabilan jólétben, de akkor még több bevételre tehetnék szert, mert nyilván ebben óriási pénzek vannak. Óriási hiány van Magyarországon PUA oktatókból, úgy is hogy szinte csak sarlatánok és kóklerek vannak a palettán, itthon jelenleg nincs is valamire való oktató. Kereslet meg annyi van mint a tenger, végeláthatatlan lúzer férfi sorok állnak. Ezért van az, hogy még az átverős, lehúzós, semmihez nem értő sarlatánok is megkapnak óránként 20-30 ezer forintot PUA oktatásért. Sokaknak pont ezért alakult ki rossz véleménye itthon a PUA-ról, mert egy ehhez hasonló "szakember" átverte és lehúzta őket. Valóban a jelenlegi felállás itthon ez, az összes csak egy önjelölt, magát szakértőnek hazudó, iskolázatlan, 8 elemit végzett suttyó paraszt (már elnézést a kifejezésért, de tényleg így van), akik inkább hantáznak és vernek át kiégett férfiakat, mint hogy 3 műszakban álljanak a gyártósor szalagja mellett éhbérért, mert hogy más munkára nem lennének alkalmasak egyébként.

Én diplomás és jól menő szakember és vállalkozó vagyok most is, de ha lennének weboldalaim és PUA mester lennék, havi 10 millió forintot simán megkereshetnék, oktatóanyagokkal, előadásokkal és magánoktatásokkal.

Tudom, ez sok nőnek, a pénzéhes nőknek már önmagában is elég lenne, de mi van ha majd egyszer én is beleszeretek egy olyan nőbe aki tényleg normális és nem a pénz és a felszínes dolgok érdeklik, hanem ÉN, de ha csak rám keres google-ön, máris tucatnyi weboldalon láthatja a nevem és mindent amihez hozzáadtam azt? Van akit ez zavarna nőként?



2018. szept. 6. 18:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Igen. Van, kit zavarna. Speciel én már a szó hallatán rosszul vagyok. N34
2018. szept. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy feladatod van: csak ki kell PUAtolóznod, ki a legmegfelelőbb nő a számodra :D
2018. szept. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
Hölgyeim és uraim a kabaré csütörtök című műsorunkat hallották. A felvételt Kaiser Hajnal és Kerekes Endre készìtették.
2018. szept. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Lefordítom a kérdést. Bla bla bla bla....pua nagymester vagyok,országban nincs ilyen,lúzerek privátot írjatok bla bala -,ingyé reklama.
2018. szept. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%

PUA mester Édes Istenem.

Szerintem inkább a CEU-n keresgélj ott vannak ilyen fura dolgok mint a Gender Studies. Na onnan nem fogsz kilógni.

2018. szept. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
11%
Ha nem tanítasz semmi erkölcstelen dolgot, akkor szerintem nyugodtan felvállalhatod. Ez jó szűrő is lesz, hogy kiszűrd a silány, egoista nőket. Viszont ha tényleg megértő barátnőre vágysz, akkor intelligens, öntudatos nőt keress, aki túl lát a saját ösztönein. Ha átlag csajnak magyarázol ilyenekről azok általában vérig sértődnek. Az igazságot kevesen viselik el, meg azt ha átlátnak rajtuk.
2018. szept. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

"PUA mester"


Na itt kaptam már röhögő görcsöt.

2018. szept. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
97%

"akkora tudásom és magabiztosságom van."


Mekkora? Ha akkora király lennél vállalkozókám, a hatalmas tudásoddal, akkor nem gyakorin kérdeznél ilyen hülyeségeket.

2018. szept. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%
A puásoknak sosem lesz nőjük, csak mondom. Ugyanis minden épeszű nő, menekül ezektől a mesterkélt, nőlenéző, nőket tárgyiasító idótáktól. Ha éppen nem kapja el a röhögés őket.
2018. szept. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
7%
Utolsó: ha igazi PUA szedett fel és jól csinálta, akkor észre se vetted, hogy az volt. ;)
2018. szept. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!