Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szombathelyen tényleg ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szombathelyen tényleg ilyen nehéz ismerkedni ha az ember nem jár diszkóba és hasonló helyekre?

Figyelt kérdés
Persze én sem vagyok maga a Szentlélek de egy ilyen állandóan iszok, ba$zok, hányok típusú srác sem. Nem szeretem a bulizást és a sok részeg és ostobán viselkedő embert, ribi lányt stb. Normálisabb, szerényebb lányokkal ismerkednék, de mivel én sem járok el nagyon, és gondolom ők sem így tök esélytelen az ismerkedés. Pedig nem vagyok egy ronda és buta srác sem, de nincs módom hogy megismerjek bárkit is. Tényleg csak úgy lehet valamit elérni itt ha elmegyek olyan helyekre amiktl zsigerből undorodom.

2018. szept. 6. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
hany eves vagy?
2018. szept. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nemcsak Szombathelyen nehéz - ez országosan így van. Egyszerűen nagy a férfitöbblet, ha van nálad szebb, jobb, gazdagabb, akkor ő fog kelleni a csajosokat, és te nem rúgsz labdába. A belső értékeket a nők magasról, toccsanósan szarják le.

Discós ismerkedést egyébként se támogatom, Kérdező. Egyrészt, elég nehéz édeskettest lebonyolítani, ha körülötted ott van még 50 másik ember. Beszélgetni se igen lehet, hogy ötezer decibellel üvölt a hardtechnó meg a tektonik. Azonkívül jó esélyed van rá, hogy hirtelen megjelenik egy hegyomlásnyi melák, hogy mit fűzöd te az ő bébikéjét, és olyan maflást lezavar, hogy Záhonynál állít meg a sorompó.

2018. szept. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért akarsz riherongyokkal ismerkedni?
2018. szept. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó én ugyan nem akarok. De egy próbát megér, legalábbis reménykedem hogy hátha véletlenül eltéved normális lány is diszkóba. És a második válaszoló által mondott melákok sem veszélyeztetik majd a testiépségem :DD Mondjuk én is sportos alkat vagyok egyébként, lehet levernék pár köcsögöt. De mondjuk a suttyó kancigányokkal azért inkább nem keverednék konfliktusba, mert kijön az emberből a paradicsomlé ha megbökdöksik kisbicskával a belét. Ami kellemetlen tud lenni. :D
2018. szept. 6. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!