Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mindenkinek beindul a csajozás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek beindul a csajozás miután elveszíti a szüzességét, nekem miért nem?

Figyelt kérdés

Sokáig azt gondoltam, hogy azért nem megy a csajozás, azért nincs barátnőm mert, hogy még szűz vagyok. Sok srác írta itt, hogy a legtöbbjüknek az első után már sokkal könnyebben ment minden.

Igaz későn, de végül nekem is sikerült lefeküdnöm 20 évesen egy nem is csak átlagos külsejű csajjal, hanem nagyon is jóval, de mégsem tört meg a jég. Ugyanolyan kis gyáva, bátortalan maradtam.

Fél éve lánnyal sem beszéltem jóformán, nemhogy udvarlás meg hasonlók...

Van valami tippetek, hogy ezek után mégis mi a probléma?



2018. szept. 6. 22:36
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Pacsi, en lany vagyok, de semmin se valtoztatott a dolog. Nem rohantak meg a sracok, max aki kefelni akar egy jot :'D


21/L

2018. szept. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
8%
Egyes, megkefélhetem a nunidat?
2018. szept. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Csak ha jol nez ki es nagy mereted van.
2018. szept. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert rossz az összefüggés. Az, hogy szexeltél-e vagy sem nem függ össze azzal, hogy van-e tartós kapcsolatod vagy sem.

Magadban, fejben kell változnod.

És a szex, az a kapcsolat egy pozitív hozadéka. Nem az a lényeg, csak járulék egy harmonikusan működő párkapcsolatban, ahol mindkét fél elsősorban önmagával van rendben.

Persze ez csak az én véleményem.:)


23/F

2018. szept. 7. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 peca1000 ***** válasza:
De legalább 1 nagy lelki teherrel kevesebb van neked.
2018. szept. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre, hogy az első szex után sokkal bátrabbak lesznek a fiúk, hogy már van tapasztalatuk. Ezért mernek belevágni. Lehet, hogy nálad nem a tapasztalat hiányzik hanem az önbizalom. :/
2018. szept. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem kellett érte küzdened. Ő szedett fel.
2018. szept. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kevesebb a lelki teher, viszont már meg szeretném megint átélni, és nagyon hiányzik. Vagyis használt is, de ugyanakkor ártott is.

Igen, az önbizalom hiányzik, de az is nem meg kellett volna normális esetben jöjjön? Vagy legalább egy kicsivel pozitívabbnak lenni...

Azt pedig, hogy a lány szedett fel, és én semmit sem tettem az ügyért az egyáltalán nem igaz. Tény, hogy egyáltalán nem volt nehéz dolgom, de én tettem érte a legelső perctől.

Nála például működött vagy be mertem próbálkozni, másnál már nem.

2018. szept. 8. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!