Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti járnátok egy indiai származ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok egy indiai származású lánnyal?

Figyelt kérdés
Megismertem egy indiai egyetemista lánnyal. Nagyon csinos, kedves megvan az összhang. Picit beszél magyarul, de inkább angolul megy a beszélgetés. Nagyon bírpm őt.Alakul is köztünk, csak kicsit félek hogy a barátaim nem fogadják el.
2018. szept. 7. 08:59
1 2
 1/13 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%
Nem látom, hogy mi baj lenne az indiai lányokkal. Miért nem fogadnák el a barátaid?
2018. szept. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyék már gyerek! Mi köze hozzá a barátaidnak?
2018. szept. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem a fő ok az, hogy a tudatlanok a romákkal azonosítják őket, én is nagyon sok helyről hallom, hogy az indiai az cigány, és akkor jön a többi sztereotípia, hogy lopnak, csalnak, nem dolgoznak stb. Az ilyeneket nehéz kiűzni a fejekből, hasonló, mint a buta szőke nők meg hogy az olasz és a francia autó xar. Biztos értékes ember, szerintem nyugodtan sodródj az árral, hülyék mindig is voltak és lesznek is.
2018. szept. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
* Sőt, az is lehet, hogy a migránstéma is befigyel...
2018. szept. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
ÉN nem járnék, főleg a kulturális különbségek miatt. Nem szimpatikus az a temperamentum, ahogy pl. mediterrán lánnyal sem járnék. Inkább az északiak jönnek be. De TE azzal jársz akivel akarsz. :)
2018. szept. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem akadály.
2018. szept. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Igen, sot! Nagyon szeretem az indiai kajat, egy ilyen no fonyeremeny volna
2018. szept. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
Simán...
2018. szept. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kit érdekelnek a barátaid.
2018. szept. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Migrans. Le akar telepedni,mert ott nyomor van.

Majd megismered kesobb a csaladjat is .... Megoli oket a csalad,ha hazassag elott mar jart vagy szexelt vkivel.


Meg egyutt se lakhatnak fiu lakotarssal . Tudom. Volt mar ilyen szitu

2018. szept. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!