Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Ilyenkor mit tehet a nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ilyenkor mit tehet a nő?

Figyelt kérdés

Van egy ember, akivel rövid ideig szoktunk találkozni, de szimpatizálunk egymással. Elkezdett velem flörtölni, és udvarolgatni, de tudom, hogy első körben (abból, ahogy intézi) ezt ő nem gondolná komolyan, inkább szexre gondol szerintem. Ezért ezt így ebben a formában hárítottam, nem szerettem volna elmenni ebbe az irányba, nem ilyen nő vagyok. Viszont meg szeretnék vele ismerkedni igazán, -nem ismer engem - olyan kevés idő az, amit találkozunk, hogy csak a vicceimet ismerhette meg, de én nem ennyiből állok. Nos, lehet, hogy ő igen, azt is felmértem, - nincsenek illúzióim, de mégis, hogy tudnám ezt átfordítani, hogy felkeltsem az érdeklődését a személyiségem iránt, s más mederbe tudjam terelni az ügyet?

Vagy ez ilyenkor teljesen lehetetlen? Ha magától ez nem ébredt fel benne, én nem tudom felébreszteni a kíváncsiságot?


Még nem szúrtam el semmit, de nem is akarok! Abszolút viccesre vettem a figurát, tehát a hárítás is úgy sikerült, hogy azt érti, hogy ágyra nem megyünk most, de a kapcsolat egyáltalán nem romlott meg, ez biztos, mert látom, érzem.


Mit csináljak?


2018. szept. 7. 12:37
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Elhívhatod egy kávéra (tehát randira) és a többi kiderül. Nem játszmázni kéne...
2018. szept. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
"Mikor hívsz el komolyan valahová?"
2018. szept. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Singli v. nős?
2018. szept. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utolsó! Ezeket a dolgokat akarom kideríteni róla és tőle.
2018. szept. 7. 13:15
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem akarok én játszmázni.

Megvan a válasz. Hívjam meg egy kávéra. Ennyi. Ez akkor is belefér a kollégák viszonyába, ha más nem lesz. Köszi! Amúgy nem igazi kollégák vagyunk, ő szállít a munkahelyemen a büfébe, de nem én vagyok a büfés:-). Remélem ezt nem olvassa, mert elnyel engem a föld:-( :-)))

2018. szept. 7. 13:17
 6/9 anonim ***** válasza:
2: Ez tökjó! Tudsz még ilyeneket?:)
2018. szept. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
Hát, kívánom, hogy tévedjek, de szerintem ha nem eleve a személyiségedre volt kíváncsi, hanem szexet akart, akkor ezt nem lehet átfordítani.
2018. szept. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát sanszos..
2018. szept. 7. 13:45
 9/9 anonim ***** válasza:

Nyílt és tiszta kommunikációval.

Ha ez nem megy, akkor ne erőltesd.

2018. szept. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!