Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes kipróbálni a társkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes kipróbálni a társkeresőket, vagy ne foglalkozzak vele, majd jön ha jönnie kell alapon?

Figyelt kérdés
2018. szept. 9. 09:28
 1/8 anonim ***** válasza:
A társkeresőket ki lehet próbálni és ott fog megtörténni a "majd jön, ha jönnie kell" dolog.
2018. szept. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha azt szeretnéd 10/1 nő rád írjon akkor nyugodtan. :)
2018. szept. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én kipróbáltam, 6 hete regisztráltam be komolyan az első társkeresőre. Azóta minden héten volt egy randim lányokkal, de kb. egyik leányzó sem generált bennem semmi érzést. De azért csinálom tovább.


Viszont nem érzem, hogy lenne olyan varázsa, mint a nem társkeresős ismerkedésnek. Nincs meg az, hogy baráti körben találkozol valakivel, elkezdtek beszélgetni, majd baráti körön kívül találkozni, stb. :)

Teljesen más, nekem a társkereső sokkal ridegebb :)


34F

2018. szept. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nő vagy, vagy tökéletesen kinéző férfi, akkor érdemes. Ha férfi vagy, és nem nézel ki teljesen tökéletesen, akkor nem érdemes, mert még csak elolvasni sem fogja az üzeneteidet egy nő sem.
2018. szept. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

igen, a #3as által említett rigedség valahogy elveszi az egész dolog romantikus varázsát... eleve futószalagszerűen jönnek a képek meg a leírások, abból szelektálsz hogy ki az aki érdekel, aztán beszélgetsz emberekkel, szelektálsz hogy ki az akivel érdemes lehet találkozni, aztán találkozol emberekkel, szelektálsz, hogy kivel lehet érdemes újra találkozni... az egész folyamat egyszerűen csak rideg, érzelemmentes és erőltetett, futószalagszerű... mintha csak árucikkek közt válogatnál, hogy melyik a megfelelő... valahogy számomra egyáltalán nem tetszett ez a társkeresési forma...


22/N

2018. szept. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%

#3 vagyok :)


#4-el egyetértek. Én nem vagyok tökéletes kinézetű férfi, emiatt szándékosan szoktam olyan fotókat is kitenni társkeresőre, ahol kifejezetten szarul nézek ki :D

Ennek ellenére volt már legalább két olyan esetem, ahol az első személyes találkozás 0.1-edik másodpercében láttam a lányon az "Én nem ilyen lovat akartam" arckifejezést :)

Ez +1 a személyes ismerkedés javára.


Azt tanácsolom, hogy akárkivel akármilyen jól megy a személyes találkozás előtti beszélgetés, mindenképpen csak baráti találkozóként tekints az első alkalomra.

Így legalább nem jár kötelezettséggel, megismerhetsz egy értékes (?) embert, és még szórakoztató is tud lenni :)

2018. szept. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp érdemes, de hagyj időt magadnak megkeresni az "igazit".Én 10 honapig voltam a love.hu-n,mielőtt megtaláltam Életem Szerelmét,akivel már 6.5 éve vagyunk együtt. Pestiként randiztam akkoriban Komáromban, Pécsett,Székesfehérváron. Szóval időt,pénzt, energiát kell beletenni és nem szabad az első kudarcok után feladni!A "Jön, ha jönnie kell" elméletben alapból nem hiszek,ritkán működik, de inkább a tartós szingli lét felé visz.
2018. szept. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes, mert akár még ossze is johet ott valami nagyon jó dolog.

En feltettem magam, tobb ferfivel leveleztem, egyik sem volt rideg levelezés. Kb 1 hétig levelezgettem, mert már az első ferfi, aki irt nekem, nagyon szimpi lett. Azota is egyutt vagyunk, es nem rosszabb semmivel a kapcsolat (sőt), mint a korabbi, nem tarskeresőben megismertekkel.

2018. szept. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!