Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Válás után, két gyerekkel van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után, két gyerekkel van még esély normális férfit találni?

Figyelt kérdés
Kinek hogyan sikerült? Hol érdemes keresgélni? Mire érdemes odafigyelni?
2018. szept. 9. 16:57
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
49%

Van esély, ha még kevés is. Hozzád hasonló elvált, gyerekes pasinál. Egy független, gyermektelen viszont 99,9%-ban nem fogja a gyerekeid nevelni amihez semmi köze.

Igen igen.. tudom most majd jönnek a köpködők, hogy a barátnőjének az anyjának a nővére is 3 gyerekkel talált független gyerektelen pasit és 10 éve együtt vannak. Hagyjuk már....

Egyébként az elvált sok gyerekes apucik is már csak dugni akarnak, nem vesznek a nyakukba még plusz 2 kölyköt.

2018. szept. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
22%
Én a helyedben a gyerekekre koncentrálnék, nem a farkak után szaladgálnék. Nem cseszted még el eléggé az életüket?! Gondolom nagyon hiányzik nekik, hogy egy vadidegent a nyakukba varrj, és hogy a saját otthonukba mást kelljen kerülgetniük....
2018. szept. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
23%
Nyilávn nem vagy nyeretlen kétéves, azaz legalább 30 éves lehetsz, de mindenképp sokkal tapasztaltabb, mint amikor férjhez mentél. Szerintem csak lazán használd ki ezt a tapasztalatot. Válassz a szíved szerint, de legyél magadra igényes, sportolj, ha kell csináltass plasztikát. Tudjad mit akarsz. Szerintem ezzel nincs gond. Igyekezz egy kicsit kevesebbet foglalkozni a gyerekekkel, azaz vonj be valakit a nevelésükbe. Legyen olyan idő, amit csak magadra szánsz, a gyerekek nélkül.
2018. szept. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
30%
Neten társkeresőn. Gyerektelenek is szívesen vállalják a 2 gyereket. Nekem most egy gyerekes apukával indult új kapcsolatom.
2018. szept. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
33%

Tudom le leszek pontozva a f....ba. De 5%-nál több esélyt erre nem adnék.


2 gyerekes elvált. A társkeresők tele vannak elvált 30-as gyerekes nőkkel. Nem igazán van esélyük. Egy független pasinál esélytelen h leállna veled.

2018. szept. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
24%
Ha jól nézel ki, nem vagy lelakott tehén ,dögös magára igényes milf vagy ,akkor nagy esélyed van akár gyerekmenetes férfinál is.
2018. szept. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
47%

6-os, a "megdugnám" és a "kapcsolatban lennék vele" nem ugyanaz.

Senki nem fog arra keresni, azért élni hogy eltartsa a 2 kölyköt amihez semmi köze.

Pláne nem függetlenként és gyermektelenként.

2018. szept. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
80%

"Én a helyedben a gyerekekre koncentrálnék, nem a farkak után szaladgálnék. "


Na persze. Az apjuk meg élheti nyugodtan a világát.

Azért, mert gyereke van, még szüksége van társra.

Nem tudom, mit szólnál, hogy egy ilyen helyzetben neked kéne nevelni egyedül a gyerekeket, és megkapnád, hogy puncira ezentúl még csak ne is gondolj.

2018. szept. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:

Ma már ugyanannyi esélyed van találni valakit mint bárkinek.

Nagyon sok egyedülálló nő van gyerek nélkül és a kutyának sem kell valamiért.


Azért mert gyereked van, az nem jelenti azt, hogy nem lehet egy normális társad is. Oda kell figyelni magadra, ugyanúgy mint mindenkinek. Szép vagy nem vagy elhízva csini vagy akkor meg sokkal több az esélyed.


Jönnek majd sokan azzal, hogy csak meg akarnak dugni...noss ez is mindenkinél fent áll....

2018. szept. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
45%

Ne gyk-n tedd fel a kerdest. Foleg a frusztralt, komplexusos, rosszindulatu emberek fognak valaszolni, akiknek gyerej nelkul sincs partneruk. Ne is hallgass rajuk!

Eselyed az mindig van, csaladcentrikus ferfit kell talalnod, aki nem problemazik gyerek miatt. Valoszinuleg mondjuk egy 40-est.

2018. szept. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!