Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nekem a kifejezetten csendes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem a kifejezetten csendes, kedvetlen, mogorva lányok/nők jönnek be. Van még rajtam kívül ezzel bárki így?

Figyelt kérdés
Nem tudom, miért, én imádom azokat a lányokat, akik egy nagy társas beszélgetésnél csak kedvetlenül ülnek, és nem szólnak semmit. Nekem valahogy ez az ideálom. És nem arra gondolok, hogy felizgatnak ezzel a ridegséggel, én komoly, hosszútávú párkapcsolatot is el tudnék képzelni egy ilyen csendes lánnyal. Nem tudom miért kedvelem ezt a típust ennyire, de kíváncsi lennék, van e ezzel más is így?

2018. szept. 11. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztos tolongani fognak az antinő-fanok :D
2018. szept. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%

>én komoly, hosszútávú párkapcsolatot is el tudnék képzelni egy ilyen csendes lánnyal


Azért, mert még valószínűleg nem volt hosszú távú párkapcsolatod. Ideális pillanatképekben gondolkodsz, nem pedig hosszú távú folyamatokban. A mogorvaság, szótlanság és kedvetlenség kiüresedéshez, elidegenedéshez, passzív agresszióhoz vezet és a kapcsolat tönkremegy.


Vagy pont az izgat ebben, hogy majd veled máshogy fog kettesben viselkedni? Hogy pont te leszel az, aki megváltoztatja, hogy te leszel az első, akinek megnyílik?

2018. szept. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, benne van ez is a pakliban. A mindig mindenkivel kedves lányok valahogy olyan súlytalanok számomra. De ha van egy lány, aki alapvetően nem kedves, annak sokkal értékesebb úgymond a kedvessége. Ha szökőévenként egyszer lenne hozzám kedves, akkor is azt valahogy többre tudnám értékelni, mint mikor valaki csak úgy dobálja a kedvességét. És egy mogorva lány is tud olykor-olykor kedves lenni, mint ahogy a világ legkedvesebb emberének is lehet rossz napja, amikor mindenkit elküld a fenébe.
2018. szept. 11. 17:28
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hmm, akkor még én se vagyok elveszve ;-)
2018. szept. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Van még rajtam kívül ezzel bárki így?"

Nincs. Üdv: egy csendes nő (nem szeretnék ismerkedni).

2018. szept. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen lány vagyok. Csakis a hasonló tipusú pasikkal működött kapcsolat. De aztán beleszerettem egy nagydumás, nagyon pozitív, érzelmes srácba, igyekszünk kompromisszumokat kötni hogy működjön. Az elején őt sem zavarta a dolog, kihívásnak vette. De ahogy telt az idő egyre többre vágyott. Hiányzott neki, hogy hozzábújjak, simogassam, szeretgessem, és hogy ezeket én is elfogadjam tőle. Néha úgy érzem menni fog, jó érzés megélni a szeretetet, szerelmet, néha viszont az van bennem, hogy meg akar változtatni, ez nem én vagyok.
2018. szept. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól, hogy zárkózott valaki, nem biztos, hogy mogorva és rideg. A rideg az aki gonoszkodik másokkal, vagy szemrebbenés nélkül végig tudott volna nézni a középkorban egy máglyánégetést. A mogorva az szerintem, hát nem is feltétlen bunkó, de olyan érzelem nélküli, a zárkózottak meg szerintem pont védeni akarják magukat, és amúgy egyébként meg tele vannak érzelemmel. És valszeg azt láthatod rajtuk, hogy kedvesek, jóindulatúak, csak nem sokszor nyilvánulnak meg. A reflektorfényt sem feltétlenül kedvelik, meg még azt sem, ha pl elítélnének neadjisten valakit, amiért pl más a zenei ízlése. Ők amúgy jószívűek, és érzékenyek, és ha mással történik ez, felé is empátiával vannak. Szóval ne általánosítsunk, hogy aki nem társasági, az tuti rideg, magánakvaló.
2018. szept. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*Ja és a rideg pl pont szeretheti nagyon sok esetben, én úgy gondolom, hogyha körülrajongják. Tehát ,kell , hogy őt dicsőítsék, kell, hogy őt mindig körülugrálja egy kis slepp, akik ajnározzák őt. Egy érzelmességből fakadóan csöndes valaki ilyesmire nem vágyik; hogy ott tényleg ottan rajongjanak, meg talpnyaljanak neki. Meg nemtom, most hogy így olvastam az egyik előbbi kommentet; a rideg emberek , azok sem mindig beképzeltek, vannak , akik pl csak nehezebben élik meg az érzelmeket; vagy inkább ritkábban, vagy nem tudom. Tehát az se feltétlenül rideg, aki... Hát na, szal én pl a hatos válaszolót nem tartom ridegnek. Hiszen képes szeretni, nagyon is. Csak talán van, aki nem feltétlenül mutatja ki, ez lehet az is hogy ilyen a stílusa, a habitusa, de lehet pl önvédelem is, hogy csak annak nyílik meg, akinek már totál fullra elnyerte a bizalmát, de ez sokszor amúgy ki tud alakulni első látásra is. Mármint részben. Mármint szimpátia alapján, hogy ki az, akinek első ránézés után már tutira nem mondanál el semmit, és ki az, akivel rokonszenvezel, akivel látod, hogy meg fogjátok érteni egymást, mert hasonló típusúak vagytok. És akkor egy ilyennek, aki hozzád hasonló, automatikusan jól érzed magad a társaságában, de akkor sem fogsz feltétlenül hozzászólni:) Szóval én a ridegséget csak a full érzelem mentesek körére szűkíteném le. Akik lehet, hogy nem is képesek érzelmeket kifejezni, vagy tudnának, de nem akarnak, meg nem akarnak pl érzelgősködni, meg puhánynak látszani, meg inkább jobb, ha nem folynak bele semmibe, és érdektelennek mutatják magukat a témával kapcsolatban; mert pl akkor elkezdenének barátkozni velük, és rászállnak, és azt ők pl nem akarják, mert talán egyedül jobban érzik magukat, vagy pedig például önvédelem miatt mutatnak érdektelenséget. Aki meg szereti, ha körülugrálják, az se túl sok érzelemre képes, de akkor viszont pl elégedett; amikor éppen körülugrálják őt, de az is lehet teljesen rideg, aki szereti, ha istenítik.
2018. szept. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!