Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 éves férfi esetében ciki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves férfi esetében ciki ha már azt is figyelembe veszi mikor 2 nő közül kell választani, hogy melyik milyen pozícióban dolgozik és mennyit keres?

Figyelt kérdés
Tehát adott két hasonlóan szép nő, az egyik Sparban pénztáros, a másik vállalkozó szépségiparban havi 2-3 milliós nettő tiszta bevétellel, ami már csak az övé, ergo fizetés.
2018. szept. 16. 23:11
1 2
 1/12 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
18%

Ciki. Férfiként legyen meg a saját egzisztenciád. Legyen mire verdesned a melled, hogy az a tiéd, azt te vásároltad.

Személy szerint nekem viszont marhára nem kéne egy havi 2 misit kaszáló nő. Törtető, gátlástalan tetű mind.

2018. szept. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Tehát, mindkét lányban két dolgot tartasz fontosnak: a szépséget és az egzisztenciát.


Kedvesség, jó humor, műveltség, szexdémonság..semmi, csak a fenti kettő a fontos.

Ha neked ez rendben van, akkor nem ciki, max igen- igen felszínes vagy :)

2018. szept. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ciki, de fordított esetben is az lenne.

Azt kell választani, akibe szerelmes az ember. Akibe nem, azt meg nem kell hülyíteni. Ha egyikbe sem vagy szerelmes, akkor mindkettőt el kell engedni.

2018. szept. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
És te melyikkel lennél szívesebben?
2018. szept. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ciki. Én a fenti kettő közül azt választanám, amelyiknek kerekebb a segge.


(Személyiségüktől most eltekintettem, az szemlátomást nem játszik szerepet nálad.)

2018. szept. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja, még véletlenül se azt vedd figyelembe, hogy melyikkel érzed magad jobban és illenétek jobban össze. Értem én, hogy figyelembe veszed, hogy hol és milyen munkát végez a nő, de nehogy már az alapján dönts két nő között, hogy melyik mennyit keres, bár ha neked ez ennyire lényeges dolog, akkor oké. Végülis ez a te dolgod.
2018. szept. 17. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Vigyed a pénztáros szerintem :D

32/f

2018. szept. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen szépségipar, de ennyit azért nem lehet keresni. Max ez a bevétele. Mire visszaforgatja, marad 3százezre.

Bírom amikor az ostoba ember a vállalkozósdit gazdagsággal társítja.

Szóval inkább a pénztáros.

2018. szept. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Csak aztán nehogy úgy járjon a pasi, mint egyik ismerősöm: Ő is nagggyon tudatosan választott. Volt egy helyes csaj, albiban lakott, átlag fizetéssel. És volt egy felsővezető csaj, saját házzal, autóval, hétvégi házzal (örökölte nagyrészt), és annyi fizuval, amennyit lényegében elkölteni sem tudott. (Pasika informatikus amúgy).

A jól kereső csajt választotta, meglett az esküvő. Aztán kezdődött a b...ogatás a nő részéről: Miért elégszik meg a középvezetői hellyel a srác, miért nem pályáz meg magasabb beosztást, miért nem megy másik céghez (megjegyzem, multinál dolgozott, és a havi 600 nettót hazavitte, és úgy, hogy még jól is érezte magát a munkahelyén és a munkájával). Próbálta már korábban a magasabb beosztást, nem neki volt való, természeténél fogva sem. És a csaj csak nem értette meg, cseszegette, szekírozta. Egy év után elváltak.

Addigra pedig a helyes, megértő, kedves, átlagosan kereső lány is férjhez ment.

2018. szept. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
az elsővel egyetértek. karrieristával nem lehet kijönni hosszútávon, mert versengeni fog veled, tapasztalat...
2018. szept. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!