Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érzi úgy néhány férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzi úgy néhány férfi, hogy ciki kövérebb nővel ismerkedni, párkapcsolatban élni?

Figyelt kérdés
2018. szept. 17. 10:12
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
62%
Őszinte leszek, nekem ez egyáltalán nem ciki, hanem egyszerűen ez számomra nem jön be, szexuálisan taszít, el nem tudnám képzelni, hogy egy duci csajjal szexeljek.
2018. szept. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
93%
Mindenkinek vannak egyéni preferenciái, van, akinek fontos ez (esztétika, vonzalmi vagy egészségügyi szempontok), lásd első válaszoló. De olyan is van, aki a barátnőt dísznek tartja, és emiatt választ tökéletes külsejű nőt, mert azzal lehet csak dicsekedni. Sok esetben a nő presztízskérdés, akié nem vonzó mások szemében is, az alacsonyabb helyet foglal el a ranglétrán.
2018. szept. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
40%

Azért mert a legtöbb férfinek nem tettszenek a kövér nők. Ha nem is a szemébe mondják, de háta mögött olyan mondatok hangzanak el hogy :

Nem értem hogy tudja megboszni azt a disznót.

Ki boszik meg kit?

Ündorító lehet mikor dugnak.

És még sok hasonló trágár dolgok...


Személy szerint nekem simán belefér ha kicsit husi a nő. Nem érdekel hogy más mit dumál.

2018. szept. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
60%
Nekünk nőknek is vannak kritériumai. Nekem pl a magas férfiak jönnek be, de ettől még nem állítom azt, hogy a többi nem férfi, csupán csak erre vagyok beállítva. Különbözőek vagyunk.
2018. szept. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
61%
A kövérséghez társított szociális stigma miatt.
2018. szept. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom. Volt tanárnőm elég husi nő, de szép az arca, kedves nő, nagyon kívánom, gondolkodás nélkül járnék vele, ha nem lenne férje, de minimum szeretkeznék vele sokszor.
2018. szept. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
34%
Nekem semmi ciki nincs benne. Ez nem "cikiség" kérdése. Egyszerűen nincs gusztuson hájzsírt fogdosni, és ilyen körülmények közt nem látom értelmét egy randinak és párkapcsolatnak duci nővel.
2018. szept. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
26%
Mindenkinek más tetszik, más az ízlése. Azonban a legtöbb férfi nem szereti a kövér csajokat, akik nem betegség miatt híztak meg, hanem lusták és egészségtelen életmódot folytatnak. Bár lehet, hogy hamarosan változni fog az ízlés, hisz hazánk a 4. legelhízottabb ország a világon.
2018. szept. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
32%
Nem ciki,csak èn nekem a preferenciàm a vèkony csinos dekoratív nő,ès nem mert mutogatni akarom hanem ilyenre vàgytam mindig is plusz ki is gyúrtam magam ès egzisztenciát èpítettem és épitek pontosan azèrt is,hogy tudjak válogatni.
2018. szept. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
41%
Ugyanazért, amiért a nők többsége a magas, izmos férfiakat keresi. A fejlett világban a vékony nő és az izmos férfi képéhez társul az egészség, az aktív életmód és az igényesség fogalma, ami nyilván a legtöbb ember számára vonzó.
2018. szept. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!