Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan menjek oda ismeretlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan menjek oda ismeretlen lányokhoz az egyetemen?

Figyelt kérdés
Szóval van egy csomó csinos csaj az egyetemen akiket csak néha órák közti szünetekben látok, gondolom csak van köztük 1-2 szingli. Nem igazán van közös téma, mert legtöbbjükkel nem egy évfolyamon vagyok szóval nem tudom mennyi értelme van kezdeményezni, valószinű hogy elhajtanának vagymkiröhögnének
2018. szept. 17. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha ugyanoda jártok, akkor valami közös téma csak van.

+ szünetben valamit csak csinálnak... olvasnak, játszanak akármi, ezzel is lehet indítani.

Anno nálunk egyetemen mindenki a "Mit játszol?" kérdéssel gyűjtött vagy 100 havert, voltak akiknek a kapcsolat is ezzel indult :D

2018. szept. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne úgy menj oda, hogy "szia, járunk?"

Csak egy sablon szöveggel, amivel nem ciki idegent megszólítani.

Hol van az xy terem?

Xy tanárt keresem, nem láttad véletlenül?

Elhagytam egy kulcsot, nem tálaltál egyet itt vèletlenül?

Stb.

Aztán már lehet is beszélgetni, kiderül, hogy mennyire nyitott rád. Legközelebb már nyugodtan menj oda egyből beszélgetni, a végén kérdezd meg, nincs-e kedve inni egy kávét, stb.

2018. szept. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
"Szia! Ne haragudj, csak látom, hogy itt ácsorogsz, nincs kedved meginni inkább egy kávét velem?"
2018. szept. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
3-assal egyetértek :)
2018. szept. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Szia! Te is ide jársz?"


(Én tuti belőném egyszer, bár én amúgy is a kissé bolodosabbakra bukok, akiknek jó a humorérzékük :D )

N

2018. szept. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vegyél nekik egy szendót a kantinban. :D
2018. szept. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!