Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért megy ennyire nehezen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megy ennyire nehezen az ismerkedés? A pasik miért félnek leszólítani a lányokat?

Figyelt kérdés

Roppant érdekelne, hogy ki mit gondol erről! Mi változott a pasikban? Elérhetetlenebbek lettek a csajok? Teli vannak a közösségi oldalak olyan posztokkal, hogy "keresem azt a lányt a buszról, aki szemben ült velem" :D


30/N



2018. szept. 17. 16:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Ez nem félelem. Minimális az esélye, hogy nem lesz belőle megalázó elutasítás/lerázás, ha idegen nőt szólítasz le közterületen. Senkinek sem hiányzik ez.
2018. szept. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert szexet és/vagy romantikát és/vagy valamilyen más elvont, idealizált dolgot akarnak, nem pedig egy valós embert akarnak megismerni. De ez ember ott van az útban, nem lehet megkerülni, és sajnos fogalmuk nincsen, hogy mit kezdjenek vele. Valahol hallották, hogy ha a szavak megfelelő kombinációját vágják hozzá az emberhez, akkor valahogyan majd kiesik belőle, amit ők akarnak, de hát ez egy valódi szituációban egyáltalán nem tűnik egyszerűnek.
2018. szept. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Félnek a visszautasítás miatt.

A saját fiammal is ez a helyzet, fél éve nézi a szerelmét de nem meri megszólítani pedig nem egy nyámnyila alkat.

2018. szept. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy akik itt gyáváznak: egyszer egy hölgyismerősöm fakadt ki nekem egy szórakozóhelyen, hogy a férfiak miért ilyen gyávák, odamenni hozzá beszélgetni. Mondom, ok, akkor mutassa meg, melyik férfi jön be neki itt ezen a helyen. Egy asztalnál ülő srácra mutat. Rendben, akkor most menjen oda hozzá beszélgtetni. Dehát, mit mondjon neki?!? Nem kell a kifogás, menjen oda és kezdjen vele beszélgetni, méghozzá most! Nem ment, gyáva volt hozzá. Így megy ez. Amíg a nők mentesítik magukat a kellemetlen helyzet alól, ne dumáljanak.
2018. szept. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Az internet miatt ellustultunk.

Egyébként nálam is volt olyan,hogy nem mertem megszólítani egy lányt,utána vártam hetekig,majd ráírtam face-en,de akkor már volt pasija. Szóval tényleg bátrabbnak kéne lennünk sokszor,mert utána már késő.

2018. szept. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
49%

Valószínűleg sokan rájöttek, hogy nincs értelme strapálni magukat, mert egyrészt a nők nagy része a pénzre utazik és arra, hogy jól megalázhassa a próbálkozókat. :)

Másrészt meg olyan irreális elvárásokat támasztanak, aminek már szinte senki sem akar megfelelni. :D De biztosan jó úton haladnak, így tovább, hajrá, sok sikert nekik. :D F

2018. szept. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%

Elég nehéz, de ennek mindkét fél az oka és az általános emberi természet.


Én egyszer próbáltam megszólítani egy lányt a buszon úgy egy éve, de látszott már egy mondatot se fejeztem be, olyan volt mint akit azonnal elönt az ideg és szédül és zsibbad az arca az idegességtől és a dühtől, hogy meg mertem szólítani.

Az a baj szerintem ezzel, hogy elsőre valószínűleg mindenki valami hátsó szándékot sejt ebben, ki tudja mit akarhat, vagy valami vallási szekta beszervezője vagy valami koldus vagy fake alapítványnak gyűjt.


Én például ha listás emberek szólítanak meg, rájuk sem nézek megyek tovább ha erőszakos max oda bököm, hogy nincs időm de volt mikor a vállammal majdnem ki ütöttem a kezéből a listát mikor elém toppant én meg szartam rá mit akar. Szóval ha én pasiként ennyire leszarom az idegenek akkor nem csodálkozok a csajokon.


A másik dolog, hogy mindenki siet valahova.

Távolsági buszon talán könnyebb mert ott van idő, de újabban ez is nagy átok. Ha sikerül is kifogni egy két csinosabb női útitársat, a legtöbbnek végig a fölében a zene és nyomkodja a tesóját. Informatikusként és mérnökként mondom, hogy néha k***ra tudom utálni az okos telefonokat.


Szórakozó helyeken oda szoktam menni, de a legtöbbször az megy, hogy csak csajokkal buliznak ma,.... és ha a csaj nem is küld el, ha váratlanul me jelenik egy barátnő és azonnal elhúzza vagy eltol. Pedig a csaj nem küldött volna el magától. E miatt gondolom sokan feladják hamar én is meg fogadtam vagy 100 or többet nem megyek szórakozó helyre ismerkedni, de legközelebb megint meg teszem.

Ez olyan, hogy nem kell foglalkozni a hülyékkel.

Ha szórakozó helyen akarsz ismerkedni, akkor meg kell felelni a barátnőknek is vagy a csajnak annyira meg kell felelj,hogy első pillanatról kezdve ne csak az látszódjon rajta, hogy megtűr, hanem szereti, hogy ott vagy, ekkor nem jönnek az önjelölt, hősök, hogy lekoptassanak.

Rohadt szar tud lenni, mikor a csaj nem akar elküldeni de meg engedi, hogy udvarolj, ekkor meg közbelép valaki, sok ilyen ismétlődve nagyon el tudja venni a reményt, és feladásra kényszerít az érzés. Ezért van az, hogy sokan nem mernek még szórakozó helyen sem próbálkozni.


Ismerek olyan srácokat kik, eszeveszetten gyúrnak és miden szar edzésre kitalált porokat zabálnak, kigyúrják magukat, de egy szórakozó helyen, úgy fosnak egy csajhoz odamenni mintha éhes oroszlánok barlangjába akarnád betuszkolni őket.


Egyszóval csak egy kis jó modor és empátia hiányzik egyes csajok részéről. Ha oda mész sok csajhoz és jó esetben még csak annyit sem mondhatsz, hogy szia akkor nem várhatod el a srácoktól, hogy önbizalmuk legyen, mar ha már többet mondhat, hogy szia akkor már azt sem tudja, hogy na akkor most mi legyen a következő mondat mert annyira meglepődik azon, hogy most nem küldték most el és ekkor meg jön egy újabb adag stressz és pánik... hogy el ne rontsa és pont ezzel rontja el.

Pedig csak az a gond, hogy nincs hozzá szokva ahhoz, hogy ilyen ismerkedős szituban csajokkal beszéljen.


Jöhet a lepontozás de a pasik egy hatalmas százaléka ilyen, vagy egy kis alfának nevezett része aki miden csajjal azonnal megnyerően tud beszélni és van egy köztes réteg aki akinek mázlija volt egyszer kétszer és volt csaja ezért alapból jobb az e féle kommunikációs képessége, ha egyedül marad fél éven éven belül azért össze tud jönni egy másikkal, de e mellet tipikus béták, ezek sem mernek mindenkihez odamenni és ezért is tipikus béták mert ha tul jó csajnak gondolnak valakit akkor be sem próbálkoznak.


Másik átok, hogy azok a béták kiknek soha sem volt csajuk és igenis tesznek érte, hogy legyen, próbálnak alfaként viselkedni és odamennek minden csajhoz aki tetszik de mivel sokan elutasítják őket, akkor veszik a következőt és ez előbb utóbb feltűnik az adott helyen és minél jobban próbál kitörni a helyzetéből annál többen elutasítják, mert elvégre ha azt látják az előző csaj elutasította biztos okkal ...akkor a következő is elutasítja és nem pazarol rá energiát még ő is... és mikor egy egész este alkalmával még egy tánc sem jön össze vagy annyira sem áll vele szóba senki, hogy legalább a keresztnevét meg tudd...hát az megint elég depis hangulatot okoz és még többen érzik azt, hogy sosem lesz csajuk és nem érdemes próbálkozni.


Megint példa, az egyik bulin megismertem egy srácot aki csajozási tanácsot akart kérni tőlem :)) (vicc még az elején volt mikor elkezdtem ismerkedni)... kétszer ment oda valami csajokhoz miután vagy 15 percet biztattam, hogy merjen már odalépni. Nagy levegőt vett és egyből összejött neki egy tánc, később a csaj nem elment mással táncolni é sa másik két próba amolyan durvább elutasítás volt erre, fogta magát és elment szomorúan haza, de valahogy érzett rajta, hogy sírhatnéka van.


Ha még egy következtetést akarunk levonni a másik ok a nők elférfiasodása és férfiak elnőiesedése. Túlságosan is porérzékennyé vált a férfiak nagy része, Csernus féle szavakkal P.P.vé.... a nők nagy része pedig lelkileg egyre keményebb...más szóval a csajok tökösebbek lettek, dominánsak... de elvárják, hogy a pasi domináns legyen meg meg magabiztos stb... de mivel a jelenlegi önmagukhoz mérik... lassan már nincs hova dominánsabbak lenni, ha csak nem játszod túl önmagad...


30F

2018. szept. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%
Saját részről tudok nyilatkozni: Túl introvertált és túl gyáva vagyok az ismerkedéshez. Meg elég realista, hogy tudjam senki sem jönne össze egy nem jóképű, kövér, olykor csípős humorú, néha morgolódó férfival.
2018. szept. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
95%

1) A legtöbb nő NEM VEVŐ a véletlenszerű leszólításra. Honnan tudni, hogy van-e valakije? Hogy érdekelné-e? Ugyan már, ez smafu.


2) Ismeretlen nőt miért szólítsak le? A külsejéért? Volt már, kösz nem. A személyiség a fontos. Ha nem ismerem, nem lesz potenciális partnerjelölt, mert lehet akár egy gerinctelen lotyó is, amennyire én tudom. Csak olyannal járnék, aki emberileg is ott van.


3) Egyes kis főnyeremény nőcik úgy el vannak szállva maguktól, hogy ha normális stílusban szólítod is meg, olyan stílusban reagálnak, hogy azt inkább hagyjuk.


4) A 3-as pedig rohadt megalázó dolog. Egy nőért sem teszem ennek ki magam.


5) A nők sem akarják, hogy le legyenek szólítva. Bedugott fül, ablakon bámulás kifelé, flegma tekintet. Főleg a fiataloknál. Az idősebbek meg jobb esetben családosak.


6) Irreális elvárások a legtöbb nőnél. Tényleg irreális. Nem arra gondolok, hogy a partner legyen ápolt és értelmes, hanem legyen minimum kockahas, adonisz, jó vastag pénztárca és a többi. Aki meg normális, az gyakran kapcsolatban van már.


7) Nem fogom égetni magam mindenki előtt.


8) Állítólag mindig a nő választ. Akkor miért teperni utánuk? Most komolyan? Kuncsorogjak? Aki érdekli őket, azoknál úgyis kezdeményeznek, ez az igazság.

2018. szept. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Halkan megsúgom, hogy nincsenek szabályok, ha egy nőnek tetszik meg egy férfi és válik számára szimpatikussá és szeretné megismerni, ő is nyugodtan megteheti az első lépést.


Ígérem nem fog eljönni a világvége és nem törik le a körme.

2018. szept. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!