Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti már tapasztaltatok viszonza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti már tapasztaltatok viszonzatlan szerelmet/plátói szerelmet?

Figyelt kérdés
Ha igen,hogyan éltétek meg és hogyan tudtatok tovább lépni. Mert én nekem 1 éve tart és nem múlt el. Már megszüntettem a lánnyal a kapcsolatot. 1 éve nem láttam. De mégse múlt el. Azt hittem hogy az idő segít. De nem.
2018. szept. 17. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, értelmetlen baromság. A szerelem meg egy illúzió, amivel az ember elkábítja magát és a józan látását. :)

A legjobb lenne érzések nélkül élni, céltudatosan, csak az annyagiakra koncentrálva. :) Xard le azt a csajt, élj a karrierednek és foglalkozz bármi mással a nőkön kívül, hosszabb távon jobban jársz. :) F

2018. szept. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinek volt már. Idő, idő és idő. Ismerkedj is esetleg, az segíthet. Vagy egyszerűen foglalkozz más dolgokkal.
2018. szept. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Biztosan mindenkinek van ebben részre 1-2x legalább.


Nekem másfél éve tart, ezen kívül 10 éve volt ilyen, egyszer. Én úgy élem túl a mindennapokat, hogy mostanra összegyűlt annyi negatív ismeretm is róla, hogy az x.-nél már tényleg kiábrándultam kicsit, meg beláttma, hogy oké, hogy xy ok miatt belezúgtam, meg van ez az irtó aranyos oldala, és az szméletlen kémi amikor ha csak rá gondoltam/megláttam, vagy akár meghallottam/rám nézett teljesen készen voltam... De hozzá tartoznak azok a tulajdonségai is, amiket "megvetek" benne, ami eltér az én értékrendemtől, kiábrándít belőle. - Ami miatt valószínűleg nem passzolnánk és az agyamra menne hosszú távon. Sőt, most emiatt még mintha utánám is ezért, hogy ezek ellenére mennyire oda voltam lelkileg belül másfél évig..


A találkozásokat levágtam a legminimálisabbra, neten megint csak nem keresem/nézegetem. Azért az kemény, hogy legalább te 1 évig nem is láttad legalább. Nekem csak pár hónapos időszakok voltak, míg nem láttam, egy idő után jobb is volt. - Míg nem találkoztunk újra.


Tehát a kapcsoaltmegszüntetés jó, de neten is szüntesd meg, különben nem sokat ér!


Én eddig ambivalenes álltam amúgy ohzzá, mint általában mindenki: fájt meg minden, de valahol méylen akartam is őt látni, beszélni vele, stb. Mára már szerencsére ez is elmúlt. Több, int egy évig nem telt el úgy nap, hogy ne jusson eszembe naponta többször is... Most már nem igazán akarok rá gondolni sem ( se a szívemmel, se az eszemmel, szerencsére már konklúzióra jutottak nagy nehezen mindketten :D :D), így már azért elértem egy türhető szintet. De nem kívánom senkinek az emúlt 1 évet, ami lelkileg kikészített.


Az dő pedig segtíeni fog, de mint látod, ez sokszor lassabb, mint szeretnénk. Kitartás! Haladj tovább így és el fog múlni.

2018. szept. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Olysmi. Bár nem voltam szerelmes de hasonló érzés volt. A sracnak bejöttem de nem akart/nem mert bármit is tenni.

Majdnem 2 éve ismertem meg. Azóta is próbálok nap mint nap túl lenni rajta.

Mint mondtam majdnem 2 éve tart a dolog és tényleg az idő illetve az új társaságok ahova bekerültem, új emberek és új programok segítenek. Még most is nap mint nap eszembe jut de nem szívbemarkolóan hanem csal elgondolkodom hogy mi lett volna ha. Es ennyi.

2018. szept. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tapasztalok sajnos, mái napig, és még mindig ugyanazzal a lánnyal kapcsolatban.

Nem ért véget a dolog. Azóta 18 év múlt el, de semmit nem enyhült a hiánya.

Ezt magammal fogom vinni a sírba.

2018. szept. 18. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!