Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Plasztikázott nők! Megoldotta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Plasztikázott nők! Megoldotta a műtét a társkeresési problémáitokat?

Figyelt kérdés

2018. szept. 17. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Az én ismerettségi körömben csak olyan lányok plasztikáztattak, akik már előtte is bombajól néztek ki. Nemis értem, minek adtak ki feleslegesen ennyi pénzt rá.
2018. szept. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Kevés nő plasztikáztat kifejezetten társkeresési probléma miatt. Általában magukkal elégedetlenek és nem más véleménye alapjáén vágnak bele. Ha mégis így van, akkor az a pasijuk, akivel kapcsolatban állnak.


Nem hinném,hogy egy kismellű nő azt gondolja,hogy azért nincs pasija mert kicsi a melle. Van akinek kifejezetten ez jön be, vagy fordított helyzet is lehet.


Nekem is volt egy plasztikai műtétem, nem a mellem, egy fülplasztikám volt. Az előtt is volt pasim, akkor is, aki a férjem lett.Én döntöttem el ezt a beavatkozást, Ő támogatott, mert tudta,hogy szeretném és zavar.


Engem is foglalkoztatott a mellplasztika,de nem pasinak megfelelni akarásból, egyszerűen jobban éreztem volna magam.


Magunk miatt..vagy a pasink miatt, de csak akkor ha mi is szeretnénk...ne társkeresési probléma miatt.

kivéve ha esetleg baleseti (vagy egyéb) heg csúfít el, vagy olyan külsérelmi nyom ami esetleg taszító lehet.

2018. szept. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

Mellplasztikám volt, izom alatti implantátumot kaptam és felvarrás is történt.

40 éves vagyok, szültem/szoptattam- nyilván nyomot hagyott a testemen, ezért döntöttem így, nem társkeresési céllal.

Az eredmény egyébként (bár számomra gyönyörű, természetes) nem látszik, hiszen ruhában járok-kelek, max melltartó nélkül is olyanok a melleim, mint másnak melltartóval (sem) :)


...és most nincs párkapcsolatom.

Dekoratív, igényes, csinos nő vagyok- meg szoktak szólítani/bámulni az utcán, de jellemzően nem a kedves, normális, udvarias férfiak.

A külsőm ezzel rendben lett, igen- de előtte, kevésbé esztétikus mellel meg volt kapcsolatom... szóval nem lehet, hogy alapvetően nem ezen múlik? :D


(sőt- bár nem túl rég volt a műtét- azóta senkim nem volt, erre varrj gombot!)

2018. szept. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Soha az életben nem volt társkeresési problémám. Max 12 évesen, de az talán nem számít :) Csak és kizárólag a magam önbizalma és a magammal való elégedettség miatt csináltattam nagyobb ciciket. Bátrabban húzok fel csinos ruhákat :) Ennyi, semmi több.
2018. szept. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem volt társkeresési problémám, a műtétet azért csináltattam meg, mert nem tetszettem magamnak korábban eléggé.


Régen is volt és most is lenne lehetőségem egy vagon párkapcsolatot kialakítani, ezen semmi sem változott.

2018. szept. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%

Annyi dolgot plasztikáztathatna magán az ember. De érdekes módon mindig azt sikerül önmagukon ami kifejezetten a férfiakért van. Aztán megszeppenten közlik hogy dehát ez önmagáért van. Ja, persze. :D

Na de nem pofázok hanem megyek is egy pénisznagyobbító műtétre. Persze szigorúan csak magamért! Sosem volt problémám a csajozással, ne értsetek félre! :D

2018. szept. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
45% :) Mondjuk nekem van ismerősöm, aki kisebbítette a mellét, +felvarrás is volt szerintem. Folyamatos nyak-hátfájásra panaszkodott pedig vékony nő.
2018. szept. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#6 Szerintem ezt úgy kell érteni, hogy pl műtét előtt is sok pasinak tetszettek, de jobban tetszenének maguknak nagyobb mellekkel. Aminek szerintem csak akkor van értelme, ha tényleg semmi melled nincs, a B/C méret szerintem ideális. De van olyan ismerősöm, akinek C-s mellei voltak, de felvett milliós hitelt, hogy D-s méretet csináltasson. Az ilyen szerintem az agyát is a melleiben hordja..


Nekem orrműtétem lesz, és annak ellenére, hogy így is van barátom, aki kimondottan helyes is és sportol, mégis ragaszkodok ahhoz, hogy megcsináltassam, mert nekem így nem tetszik.

2018. szept. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
6: Nekem 80D mellem van, és én kisebbítetni akarom. Pedig tudom, hogy a pasiknak ez így jobban tetszik. Engem viszont zavar, túl nagynak tartom, nem mutatok jól egybe ruhában, nem tudom magamon összegombolni a csinosabb kabátokat stb. Biztos vagyok benne, hogy nem befolyásol semmit, mert mindenkinek más tetszik, de a lényeg az hogy nekem tetsszen és én érezzem jól magam.
2018. szept. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!